Autor Zpráva
laijk
Profil
Používate frameworky? zatial s nimi nemám žiadnu skúsenosť, som ešte len začiatočník a podľa vás by som mal začať nejaký používať? neviem či nejaký používajú všetci vývojári, preto sa pýtam či by som s tým mal začať, ďakujem za rady.
Jozin
Profil
Zdravím,

já jsem fw začal používat přibližně před rokem. Teď jsem na nette, protože mi nejvíc vyhovuje (ne úplně). Předtím jsem zkusil CodeIgniter a Cake. Využívat fw by si určitě měl. PHP tě nijak nedrží, aby si dodržoval nějaké standardy a způsob psaní. Fw tě k tomu alespoň navádí.

Jaký zkusit fw pro začátečníka nevím, ale myslím, že s tím nette chybu neuděláš.
laijk
Profil
Popozeral som si už skôr ten nette, čiže ak ho budem používať podľa teba spravím dobre? ale vraj sa často nepoužíva, či sa mýlim?
Jozin
Profil
Poslední dobou mi příjde, že je to nejdiskutovanější a podle toho, jak jsem studoval zdroják i nejpovedenější (věc názoru). Ale když se koukneš na nabídku práce s programováním v PHP, tak hledají většinou nette. Ale ono by bylo lepší si zkusit ty fw, které ti příjdou pod ruku, budeš mít větší přehled a pak si můžeš vybrat, co ti pasuje... a Když ti někdo dá práci v tomhle fw a jiný v jiném, tak budeš schopen vpohodě pracovat.
laijk
Profil
ďakujem ti za rady, dosť si mi pomohol, presne toto som chcel vedieť čo si napísal :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0