Autor Zpráva
kubatt
Profil
ahoj nejde nějak přes php rozkouskovat a následně postupně uložit na server a spojit soubor zpět do jednoho? pokud někdo ví jak napište Díky
Příklad
[Soubor test 3MB] -> {soubor 1 MB}
-> {soubor 1 MB}
-> {soubor 1 MB} -> [Soubor test 3MB]
Taps
Profil
kubatt:
a co tak využít možnosti zipování ?
Jan Tvrdík
Profil
kubatt:
Jde, měla by stačit kombinace fseek, fread a fwrite.
shaggy
Profil
Jan Tvrdík:
Som nevedel, že tieto funkcie vedia robiť so súbormi na klientskom počítači. Mohol by si nám poradiť, ako to bude fungovať (aspoň približnú ukážku kódu).
Krakatoa
Profil
shaggy:
Tipnu si. Pude to např. pomocí java appletu nebo flashe.

Edit:
Spletl jsem si nick, já to chtěl adresovat nicku kubatt
shaggy
Profil
Krakatoa:
To je síce pekné, ale nechápem, ako to súvisí s príspevkom č. [#3]. Preto som sa ho pýtal, ako to pomocou týchto troch funkcií chce dosiahnuť.
Darker
Profil
Velice jednoduše, shaggy, pokud stahuješ z jiného serveru. Pak použiješ socketovací funkce, které ti předají handle k souboru. Pak pracuješ podle návrhu [#3].
kubatt
Profil
neposlal by někdo nějakou ukazku kodu fakt nějak nvm jak to udělat stačí třeba když otevřu soubor u uživatele přes php a zkopíruju několik znaku a uložím do souboru a to tak dlouho něž budu na konci?
kubatt
Profil
nep rosím jak zjistit cestu k souboru na PC? třb. C:/plocha/test.txt aby to vrátilo
Darker
Profil
kubatt:
Na jiný dotaz jiné téma, buď tak laskav. Navíc je dotaz dost nejasný. Zjistit cestu k souboru obecně nemůžeš, protože obecný soubor nemá jméno :P
shaggy
Profil
Darker:
Na základe jeho príspevkov [#1] a [#9] je viac než jasné, že mu ide o upload z počítača - pravdepodobne chce dať používateľom možnosť pokračovať v uploade aj po jeho prerušení (prípadne nejak obísť upload limit servera). A ani tvoja, ani rada v príspevku [#3] mu moc nepomôže.
To, čo radil [#5] Krakatoa je pravdepodobne jediné použiteľné riešenie, ale či to bude fugovať a hlavne či na to budú stačiť jeho schopnosti, to ja neviem.
Darker
Profil
Aha, špatně jsem to pochopil. V některých prohlížečích funguje HTML5 file API.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0