Autor Zpráva
Michal Čermák
Profil *
Ahoj všem.
Narazil jsem na problém a po delší době procházení fór a googlování se mi jej stále nedaří rozlousknout.

Jde mi o to, že chci z jednoho fóra dostat nějaké odkazy atp. Je toho hrozně moc a nechce se mi to dělat. ručně. Rozhodl jsem se, že napíši skrip, který mi načte vždy html kód stránky, ten rozdělí regulérními výrazy a vypíše jen ty linky. Ale když použiji file_get_contents, tak mi zobrazí stránku jen s formulářem pro přihlášení. Když zapíšu hodnoty cookies:

$opts = array( 
  'http'=>array( 
				'method'=>"POST", 
				'header'=>"Cookie: phpbb3_ejmg4_sid=hodnota\r\n",
				'header'=>"Cookie: phpbb3_ejmg4_u=1104\r\n", 
				'header'=>"Cookie: style_cookie=null\r\n"
				) 
); 

$context = stream_context_create($opts);


tak mi to vypíše též jen stránku pro přihlášení. Jak tam ty cookies, které mám uložené protlačím, abych zobrazil obsah?

Díky všem za pomoc!
Ernie
Profil
Cookies se pokud vím oddělují středníkem následovaným mezerou:
'header'=>"Cookie: phpbb3_ejmg4_sid=hodnota; phpbb3_ejmg4_u=1104; style_cookie=null\r\n"
Michal Čermák
Profil *
Ernie:
Tak jsem zkusil i toto a pořád stejné.. . stále se mi stáhne html kód přihlašovací stránky... V tomto nejsem tak zkušený, ale pro ušetření práce, abych to nemusel procházet ručně to chci nějak vyřešit...

Lze to pořešit jiným způsobem?
__construct
Profil
Michal Čermák:
Jak tam ty cookies, které mám uložené protlačím, abych zobrazil obsah
Kde ich máš uložené? Ty potrebuješ najprv urobiť POST požiadavok na skript s prihlásením. Ten Ti po úspešnom prihlásení odošle naspäť cookies, ktoré použiješ pri načítaní stránky, ktorú potrebuješ. Príklad ako to urobiť nájdeš v článku Jakuba Vrány.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0