Autor Zpráva
aGr
Profil *
Mam kod:
$ano=MySQL_DB_QUERY("anketa_neco_com", 'SELECT pocet_hlasovani FROM anketa_libise_odpovedi WHERE odpoved=ano', $spojeni);
if (!$ano) {
echo ("nefunguje");
}

Prohlizec vypise "nefunguje" takze se MySQL prikaz nepovedl. Pripojen do MySQL databaze jsem dobre, to vim jiste. Muzete poradit? Dekuji
Leo
Profil
co treba pouzit mysql_error? Leo
aGr
Profil *
Tedy kdyz za to pripisu MySQL_Error nic se nestane a kdyz za nej pripisu MySQL_Error(void) napise se
Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /DISK3/WWW/neco.com/www/soubor.php on line 47
Nerozumim tomu. Kde je problem?
23k
Profil
mysql_db_query? vsude to nemusi fungovat, radsi bych pouzil osvedceny Mysql_Query a klasicke pripojeni a vybrani DB
Falcon16
Profil
Mohol by mi niekto pomoct cez ICQ s databazou a vyberom udajov z databaze? moje ICQ: 279-802-231 Budem moc moc vdacny
arcadosi
Profil
aGR na tom riadku 47 mas toto?
$ano=MySQL_DB_QUERY("anketa_neco_com", 'SELECT pocet_hlasovani FROM anketa_libise_odpovedi WHERE odpoved=ano', $spojeni);
aGr
Profil *
Ano, prikaz jsem upravil na
$sql = 'SELECT pocet_hlasovani FROM anketa_libise_odpovedi WHERE odpoved=\'ano\' LIMIT 0, 50 ';
$ano=MySQL_DB_QUERY("anketa_neco_com", $sql, $spojeni);
MySQL_Error(void);

a nyni prohlizec vypisuje "Resource id #3" to same vypise kdyz dam misto "MySQL_Error(void);" "echo($ano);"

Zadny Resource id #3 v databazi nemam...
arcadosi
Profil
Skus to takto:
MySQL_connect(host, meno, heslo, db);
MySQL_db_query("anketa_neco_com", 'SELECT pocet_hlasovani FROM anketa_libise_odpovedi WHERE odpoved=ano');
aGr
Profil *
Aha omlouvam se Resource id #3 to napise jen v pripade "echo ($ano);" kdyz tam napisu "MySQL_Error(void);" dostanu: "Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /DISK3/WWW/tvojemama.com/www/left_side.php on line 48"
Radka 48 je tam kde je napsano MySQL_Error(void);
aGr
Profil *
Aha omlouvam se Resource id #3 to napise jen v pripade "echo ($ano);" kdyz tam napisu "MySQL_Error(void);" dostanu: "Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /DISK3/WWW/tvojemama.com/www/left_side.php on line 48"
Radka 48 je tam kde je napsano MySQL_Error(void);
aGr
Profil *
Ted jsem vyzkousel co si psal a nevipise se nic. Do databze jsem pripojen protoze pred timto prikazem mam
$prikaz=MySQL_DB_Query("anketa_neco_com", 'UPDATE anketa_libise_odpovedi SET pocet_hlasovani=pocet_hlasovani+1 WHERE id=1', $spojeni);
A to funguje!!! Cili opravdu nechapu proc ten select nejde ...
Kdyztak pro rychlejsi kominkaci me icq je 233800091 tak pokud bys mohl...
Sory za to ze sem to poslal dvakrat!
arcadosi
Profil
no ta by trebalo sa aj ozvat na ICQ a ne len cislo tu placnut :)
Falcon16
Profil
no ta by trebalo sa aj ozvat na ICQ a ne len cislo tu placnut :)
to bolo mne? Niekoho som si do contact listu daval a aj som mu pisal, ale neodpovedal :-( Ak mozes tak napis este raz, mozno tam nieco zblblo
aGr
Profil *
Falcone ne to bylo na me :)
Jinak problem je vyresen funkce mysql_query vraci true/false a pokud chci z databaze neco ziskat muim pouzit mysql_fetch_array. Takze dekuju moc vsem za snahu :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0