Autor Zpráva
Tirus
Profil
Velice se mi líbí toto forum... chtěl bych ho implementovat do své apliky.. ovšem tak abych měl jen jedno přihlašování... netuším jak propojit přihlašování, registraci apod... Nemáte někdo tušení jak to tam funguje?
Petr ZZZ
Profil
Tirus:
Velice se mi líbí toto forum... chtěl bych ho implementovat do své apliky.
Myslíš všeobecně miniBB nebo konkrétně diskuse.jakpsatweb.cz? Na to první bych řekl, že nejjednodušší bude udělat přihlašování jen u té tvé aplikace a fórum nechat bez přihlašování. Na to druhé, pokud to je technicky vůbec možné, bys potřeboval souhlas provozovatele diskuse, což si dost dobře nedovedu představit. Samozřejmě ale můžeš umístit na svůj web odkaz na diskusi.
Tirus
Profil
Petr ZZZ:
nee, jde mi jen o jednu věc... chci jen to forum... jelikož jsem se snažil napsat své a to dopadlo fiaskem..
miniBB jde nastavit tak aby tam mohl psát i anonym?
Tori
Profil
Tirus:
Koukni, jak je udělané přihlašování, kam se co posílá, cookies/session, čím se liší správné/chybné přihlášení v miniBB (obsah stránky, anebo to jde zjistit i z HTTP hlavičky)... Určitě to bude potřeba řešit přes cURL (kvůli method=post). A má to fungovat i opačně - tj. odhlásím se z fóra a jsem odhlášená i z tvojí stránky?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0