Autor Zpráva
el_bunda
Profil
Zdravím,

mám následující problém:

Mám fotogalerii řešenou pomocí složek a potřebuju vyřešit upload. Celé to funguje tak, že se uživatel prokliká do určitého alba (pokud neexistuje, tak si vytvoří nové) a do něj nahraje řekněme něco okolo 10-50 fotek.

Formulářem šlo uploadovat pouze po jedné fotce (při takovém množství trochu nepraktické). Proto jsem se rozhodl to řešit pomocí SWFUpload.

Do session uložím cestu k album, do kterého se bude uploadovat (všechno se v pohodě zapíše). Problém je ten, že když nahrávám obrázky, aplikace si nevezme cestu ze session, který se vytvořil, ale vytvoří si sama úplně nový soubor session a fotky skončí uložené na půl cesty.

Chtěl bych se zeptat, jak se tenhle problém dá řešit, jestli s to už někdo řešil, nebo jestli Vás napadá lepší způsob jak to řešit (obávám se, že na wz.cz mi 50 MB na databázi fotek stačit asi nebude).
DarkMeni
Profil
Mohla by se hodit ukázka.
Existuje ten index session který voláš (mohl by jsi v indexu mít překlep)?
Popřípadně máš při uploadu zapnutý session? (session_start())
Kdyžtak se zkus podívat na hodnotu session vypsáním pomocí echa, a zjistit jestli se ten session vůbec vytvořil.
Jestli máš všechno ok tak pak se fakt bude hodit ukázka.
//Máš to nějak takto?
//Kdyby v $_SESSION["cesta"] bylo "Obrazky/Album"
move_uploaded_file($_SESSION["cesta"]."/".$jmeno_fotky);
el_bunda
Profil
DarkMeni:
Překlep jsem nikde nenašel.
Session jsou všude zapnuté.
Když jsem zadal do souboru upload.php echo té cesty, tak se vypsala tak, jak měla.
Já bych to spíš viděl na problém s flashem, že neví, který session soubor si má vzít, tak si vytvoří svůj vlastní, ve kterém nic není.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0