Autor Zpráva
Jakub Šebík
Profil
Dobrý den, již jsem někde viděl script, který kontroluje zda máte zapnutý javascript.
Pokud nemáte, hodí vás to na stránku že nemáte zaplý javascript, ale když máte, tak
můžete pokračovat v prohlížení webu. Hledal jsem na google, ale neůspěch.
Děkuji.
Anonymní
Profil *
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=9&topic=64654
Jakub Šebík
Profil
Anonymní:
To je pomocí cookie, to nechci.
Jakub Šebík
Profil
Již vyřešeno, strejda google po dlouhém hledání pomohl.
joe
Profil
Jakub Šebík:
Již vyřešeno, strejda google po dlouhém hledání pomohl.
Ale tys nepomohl tím, že jsi sem nenapsal jak.

který kontroluje zda máte zapnutý javascript.
Pokud nemáte, hodí vás to na stránku že nemáte zaplý javascript, ale když máte, tak
můžete pokračovat v prohlížení webu
Je hloupost to tak dělat.
Anonymní
Profil *
joe:
Je hloupost to tak dělat.
Proč?
Petr ZZZ
Profil
Anonymní:
Proč?
Přijde na to, zda autor webu stojí o návštěvy. Já mám u stránek, které mě nějak otravují, třeba tím, že načítají příliš mnoho příliš objemných skriptů, nebo mi bez JS nic neukážou, tendenci dávat rovnou celou doménu do zakázaných, protože takovým stránkám nedůvěřuji. Nedivil bych se, kdyby to některé vyhledávače sledovaly a znevýhodňovaly stránky, které si lidi ve svých nastaveních zakazují. Pokud ale autor nechce na svém webu veřejnost, může si psát co chce jak chce, že.
joe
Profil
Anonymní:
Proč?
Pokud se jedná o stránky, tak by JavaScript měl být jen výhodou a neměl by omezovat jejich prohlížení a zobrazení veškerého obsahu tak, jako když si stránky spustíme s JavaScriptem.

Pokud se jedná o RIA aplikace, tak s tím nejde nic dělat, ty jsou častokrát založeny na JS celé, ale s nějakou indexací od vyhledávačů se tady nedá počítat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0