« 1 2
Autor Zpráva
bukaj
Profil
Pavel Prochazka.zde.cz
nachápu, nač takové rozhořčení. já jsem pouze vyhádřil svůj názor. to že nabízíš své skripty zadarmo je potěšující ba i milé. ale já se prostě vždy pousměju nad tím, jak vstoupíš jako rytíř v lesklé zbroji vybaven těmi nejúčinějšími skripty a nabídneš se k službám. v podstatě tě obdivuji :) jak se teď hájíš, že tohle by měl dělat každý. že by všechno kvalitní (=tvoje) mělo být zadarmo. nepochopení ode mne to není. prostě jsem jen vyjádřil svůj názor, i když se netýkal tématu, za čož se autorovi topicu omlouvám. i tobě se omlouvám, nechtěl jsem se tě nijak dotknout. děkuji za pozornost. a nashledanou někdy příště.
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
bukaj ok, ja to chapal jako opovrzeni ze neco delam zadarmo, tak proto to rozhorceni.... Samo ze moje scripty nejsou dokonale, ale urcite jsou propracovanejsi nez od datazujiciho. Usuzuji podle toho ze se potika se strankovanim... Sve scripty nabizim i proto ze doufam ze se nekomu zaliby a bude je dale studovat a zdokonalovat... :):). A pripadne si je pro komercni ucely zakoupi. Jak uz se nekolikrat stalo...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0