Autor Zpráva
Tlacenka
Profil *
Zdravím, je mi jasný že většina z vás se teď chytá za hlavu a říká si který ***** to ještě nepochopil. Ale opravdu se věc má takhle:

Při zadání...
echo 'text_jedna\n','text_dva';

... se zobrazí ...
text_jedna\ntext_dva

Při zadání...
echo "text_jedna\n","text_dva";

... se zobrazí ...
text_jedna text_dva

S přidáním \r\n místo \n se nic nezmění a zůstává to všechno stejný. Googloval sem, hledal sem kde se dalo ale po hodině moje trpělivost s tak banálním přikazem jako je nový řádek uplně vyprchala. Předem děkuji jak za kladné tak i ty "rypavé" reakce.
Jozin
Profil
Koukni se do zdrojového kódu (v Firefoxu Ctrl+U), pochopíš.
panther
Profil
Tlacenka:
více informací o interpretování speciálních znaků v manuálu.
Kordy
Profil *
Stále mi vrtá hlavou taková záhada co s tímhle souvisí. Pokud to nevíte tak to prostě neřešte neni to pro mě nic zásadního a našel jsem alternativu. Dělám kámošovi web na webzdarma pokaždé když použiju \n tak mi to při opětovném smaže zpětné lomítko. Tohle se mi stávalo když jsem používal zápis přímo na webzdarma. Pak mě omrzelo neustále přepisovat zpětné lomítka a vyzkoušel jsem ftp. Tam mi to nemaže... Nevím proč mi to dělalo a možná je to i moje chyba. Zajímá mě čím to je, ale neni to pro mě nijak zásadní.
Přesto bych byl rád kdyby mi to někdo vysvětlil.
Kordy
Profil *
kousek se mi tam umázl stává se to prostě při znovuspuštění editace na webzdarma
Tlacenka
Profil *
Jozin, panther: Děkuju, už sem tomu přišel na kloub :P
Thalia
Profil
Vzhledem k tomu, že Tlacenka už odpověď dostal, tak odpovím Kordymu. Zpětná lomítka ti odmazává správce souborů wz, je to nejspíš jedna z jeho bezpečnostních funkcí (při otvírání a ukládání zpětná lomítka přidává a maže). Takže php soubory v něm raději neotvírej.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0