Autor Zpráva
Ugo
Profil *
Zdravím,
mám problém s post daty, maximální velikost je 8M. Posílám vše jako jedno pole (evidentně to není šťastné). Dat je málo, ale stejně se mi data uříznou, případně se mi stane, že se rozháží do více podpolí než má být a některá pole úplně vypadnou. Nevíte jak zjistit velikost proměnné, jeslti jsou na toto nějaké interní omezení a co tomu safra hrabe? Podobným způsobem jsem dělal už dost věcí a nikdy jsme s tím problém neměl. V HTML je vše označené správně. Pro představu jak vypadá pole :
<td style="padding-left:5px;font-weight:bold;">
	<strong>957</strong>
	<input name="product[1][id]" type="hidden" value="957">
</td>
<td>
	<input name="product[1][sku]" value="52590000">
</td>
<td>
	<input name="product[1][name]" value="CST: 145/70 - 6 C  TL C-829 2PR ">
</td>
<td>
	<input onfocus="uprav(this);" name="product[1][description]" value="">
</td>


Těch polí je tam maličko víc, ale ne o moc. Zkoušel jsem závislost na velikosti dat a vždy se rozřízne ve stejném místě.
Děkuji za případné rady. :(
djlj
Profil
Pošli sem tedy ten rozházený výsledek, vypíšeš ho pomocí print_r.
Ugo
Profil *
Že jsem to já a pořád nevím co tomu hrabe ...( už vím, že na jiném serveru to tohle nedělá což mě děsí ještě víc jelikož to evidentně není chyba kódu jako taková a budu to muset tedy řešit jinak), tak sem dám odkaz na live ukázku, post data to vypisuje a na mysql knihovně je zaplý test mode takže to snad nebude vadit :)

Odkaz

po uložení se vypíší post data (nechápu proč končí pořád u 14. produktu u ceny :-/ ) na jiném serveru mám úplně totéž a tam to funguje, i když jsem to raději omezil na 100ks ... rozházený výsledek s emi nějak nedaří vyvolat, přišel mi přesně jednou a bez změny na refresh už zas takto, prostě je to jak drupal, žije si to vlastním životem :(
peta
Profil
Stranka ani nema nastavene kodovani, musel jsem ho ruzne zmenit na utf.
Nerozumim otazce.
Nerozumim, co mam v ukazce sledovat ci delat, zadne print_r to nevypisuje, je tam jen jakasi tabulka.
Mas nejaky problem s postem, jak vyvolat post? Zadny formular tam neni.
Jo, po dlouhem hledani jsem nekde vpravo objevil temer neviditelne sede nevyrazne tlacitko Ulozit. Po jeho zmacknuti se objevi bile pole s pre a pak sede pole, kam se neda kliknout. A navic nezobrazuje data po zmene, co jsem si tam pripsal ggg. Co se tyce rozhazeni, tak tam nic zvlastni nevidim. Nekde jsou jen nove radky v tom PRE, ale to ti tam asi pridal ten editor. Jestli je chces zrusit, zkus trim() (mozna nl2br, addslashes) nebo pro sql spis mysql_real_escape_string.

Ok, takze otazkou je, co mam ted na strance udelat, aby mi to udelalo nejakou chybu?
Co by to melo vypsat spravne a co se podle tebe zobrazi a kde?
Ugo
Profil *
mohl jsem to blíže popsat jak odeslat data, omlouvám se. tabulka jsou samozřejmě inputy .. asi by bylo lepší mít tam nejakej jquery plugin nebo tunu JS aby se dalo upravovat víc řádků naráz, ale to je vedlejší. ... debug jsem použil výchozí, sem líný psát když můžu jen odkomentovat ne? ;)

problém je velikost post dat, data se oříznou a neodešle se ta tabulka celá. pochopil bych překročení post_max_size, ale k tomu nedojde a nějak nemohu přijít na název něčeho dalšího co tohle ovlivnuje (na jiném serveru to funguje) - nove radky jsou hidden inputy, nejlehčí i když ne nejlepší způsob jak si uchovat co chci vlastně změnit :D

btw. snad si nemyslel že ti dovolim tam něco jen tak změnit, už takhle se mi to nelíbí .. co kdybych na něco zapomněl

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0