Autor Zpráva
Under ONE
Profil *
Dobrý den, z netu mam jednoduchou rss ctecku a chtel bych ji dat jako podminku, ale zaroven bych chtel aby jsem mohl mít vícero zdrojů pod sebou, zdroje uvadí $xml

takze by to mohlo vypadat ai takto
rss();
$xml=simplexml_load_file("http://www.zive.cz/rss/sc-47/default.aspx");
shaggy
Profil
A otázka znie ako?
Under ONE
Profil *
jak tu funkci propojit s $xml ja kdyz dam to akto tak mi to do funkce nezapracuje
shaggy
Profil
Under ONE:
jak tu funkci propojit s $xml
Čo znamená prepojiť s $xml? Ja neviem, čo tá funkcia robí - môžeš xml súbor loadovať priamo vo funkcii, alebo jej to predávať ako argument. Trochu sa rozpíš, napíš čo robí funkcia a čo ty chceš, aby to robilo.

kdyz dam to akto tak mi to do funkce nezapracuje
Čo znamená, že to nezapracuje?
Majkl578
Profil
Under ONE:
rss('http://www.zive.cz/rss/sc-47/default.aspx');
Co přesunout řešení načítání XML přímo do té funkce a použít parametr (výše) pro předání URL pro následující funkčnost?
Under ONE
Profil *
takze $xml určí xml zdroj a poté by ho funkce (ctecka) mela zpracovat a vložít ale chci jich mít pod sebou víc (zdrojů) takze loadovať ve funkci neni možné
Under ONE
Profil *
takhle, ked $xml dam priamo du funkcie funguje ale v opacnem pripade to nefunguje takze dotaz je jak upravit vypis funkce
shaggy
Profil
Under ONE:
dotaz je jak upravit vypis funkce
A my sa druhýkrát pýtame, čo znamená "v opacnem pripade to nefunguje"?
Urobil si to, čo som ti radil ja alebo Majkl578?
Under ONE
Profil *
nemohu presunou do funkcie nacitani xml protoze funkcie musi nacietat viac zdroju samostatne
kdyz nefunguje(nacitani xml neni v funkcii)
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/4868/virtual/www/tva/fun.php on line 43
djlj
Profil
Pokud to chápu dobře, chceš zobrazovat články více zdrojů, ale tak, aby nebyly jednotlivé zdroje pod sebou, nýbrž aby se články ze všech zdrojů seřadily třeba podle data vydání. V takovém případě normálně postupně projdi všechny zdroje, nevypisuj je ale, ukládej si třeba do nějakého pole jednotlivé články, poté je seřaď dle data.
Under ONE
Profil *
Děkuji že jste to mu věnovali čas ale asi i když nered použiji incloud ten funguje

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0