Autor Zpráva
Peet
Profil *
Dobrý den, mám nasledující problém. mam nainstalovany wamp potrebne slozky mam v rootu nyní se snažím zobrazit muj vysledek ale nějak špatně čte PHP nevím jestli musím udělat ještě nějaké manuální nastavení. nebo jestli neznáte jiný takový server jednoduší na instalaci a běh. Předem děkuji za pomoc
Zechy
Profil
Co to je „nějak špatně čte PHP“?
Asi to bude rozbité.
Majkl578
Profil
Peet:
Asi je to rozbité.

ale nějak špatně čte PHP
Co to znamená? Že se PHP kód vypíše do stránky? Nebo se nic nestane?

jestli neznáte jiný takový server jednoduší na instalaci a běh
Kdysi dávno, ještě v době kdy jsem měl jako prostředí Windows, jsem používal EasyPHP.
karel_
Profil *
bez instalace - rozbalit, pustit xampp-control.exe (+ pustit co je potřeba - Apache, MySQL):
informace: http://www.apachefriends.org/en/xampp-windows.html#1156
stažení (aktualně): http://www.apachefriends.org/download.php?xampp-win32-1.7.4-VC6.zip
o_O
Profil
Žádné manuální nastavení ve wampu nejsou potřeba, možná tak maximálně spustit podporu rewrite_module, ale to je jen drobnost. Vše je funkční hned od začátku.

Dáváte soubory do správné složky?
Peet
Profil
no treba kdyz vypupisuji nejakou fci tak mi to hazi chyby jak u ceho.. ale na normalnim hostingu to jede v poho nevim cim to muze byt...
Peet
Profil
a jak se zapina ten rewrite_module?
Davex
Profil
Peet:
treba kdyz vypupisuji nejakou fci tak mi to hazi chyby jak u ceho..
To je snad dobře, že když uděláš chybu, tak tě před ní PHP varuje, ne?

jak se zapina ten rewrite_module
Přes stavovou ikonku Wampu zaškrtneš modul v nabídce Apache » Apache Modules » rewrite_module.
peta
Profil
Peet: Zapnute zobrazovani chyb se da vypnout, ale tim se chyby neodstrani. Na hostingu naopak nesmi program zobrazit zadnou hlasku, aby nenapovidal hackerum, jak ti maji nabourat program, tam to prave vypnute byva.
Jak se to vypina ti rikat nebudu, odstran si je :) Kdyz to neudelas ty, spatnym zvykem byva, ze mi firma pak da tvuj kod, ktery koupila levne a ja to spravit tak ci tak musim a nechtej slyset, jak u toho prskam a nadavam. :)
Pripadne si to vygoogluj, napovim. Do meho kodu davam tyto radky, aby mi to prave chyby zobrazovalo. Kdyz ta slova das do google, tak ti to najde.
@ini_set('error_reporting', E_ALL|E_STRICT);
@ini_set("display_errors", "1");
error_reporting(E_ALL|E_STRICT);

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0