Autor Zpráva
Marti_nek
Profil *
Dobry den,

na hostingu je nastaveno suhosin.post.max_vars = 200. ja potrebuju prenaset vetsi mnozstvi.

Nejde o navysit limit ale spise o moznosti obejit toto omezeni, jak spravne programatorsky se resi tato situace?

dekuji
php
Profil
nevim zda je to správně, ale asi bych to řešil pomocí asociativního pole
$x = array('promenna1' => 'hodnota1', atd.);
, pak ovšem pozor na suhosin.post.max_array_index_length, který bývá defaultně nastaven na 64 a suhosin.post.max_array_depth=100, ale pokud by to šlo, tak bych se ratši vyhnul takovému to množství odesílanýh dat, zkusil bych třeba systém AJAX a jak mile bude splněna podmínka, že je něco vyplněno správně, tak rovnou odeslat, pokud tu teda taková možnost je.
Tori
Profil
Marti_nek:
Jsou to všechno data z inputů, které mají být editovatelné? Jestli ne anebo jen část se edituje, tak ty ostatní můžete serializovat třeba po dvaceti naráz.
Marti_nek
Profil *
Dekuji za nazory, ale prave ze se jedna pouze o editovatelne pole, takze seliazovat asi nemohu.

A to s tim asociativnim polem moc nechapu, to muzes zachytit az na strance zpracujici form a uz jsem se ty hodnoty nepredaji!

Ajax dobrej napad, to je jedine reseni co me napadlo, ale je to zase vice prace:-(
Tori
Profil
Marti_nek:
Tu serializaci by šlo asi udělat i JavaScriptem, před odesláním. Ještě jsem podobnou situaci neřešila, takže tak bez zkušenosti mě napadlo jen tohle, nebo rozdělit formulář na několik stránek (=logických skupin dat, třeba jako taby a při přepnutí odeslat data z předchozího tabu, na srv.skládat v session a uložit až vše najednou), nebo si nastavit vyšší limit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0