Autor Zpráva
rony
Profil *
Nazdar rieším jeden problem: takže keď prejdem an tento odkaz
<a href="?kam=login">Prihlásiť</a>
a zadam svoje udaje prihlásima bez problemov. aj keby chcem vypísať nick hned po prihlaeni pod formular ide to... ale ked chcem aby sa mi zobrazilo moje meno teda nick tesne pod hlavičkou na adrese index.php tak to nie je možné ..a pri kontrole či session existuje tak práveže naopak neexistuje.. kde sa teda session stratilo? viete mi niekto poradiť? možem poslať i obrazok ako to vyzera ak to pomoze
hary28
Profil
máš tam session_start(); ?
rony
Profil *
session funguje ako má..session start () je taktiež.. kde len chcem mi vypíše session len nie nad tám formularom teda tesne pod hlavičkou
rony
Profil *
johnl
Profil
Nedefinuješ SESSION nick až pod formulářem? Přihlašovací script dej před odesláním jakéhokoliv výstupu a poté stránku zkus přesměrovat..

header("Location: index.php");
exit();
rony
Profil *
az ked sa uživatel prihlási tak nadobuda $_Session['nick'] hodnotu.. takže ano.. Lenže pred akýmkolvek vystupom by som to mal nad hlavičkou a to nechcem... teda ak som ta dobre pochopil
johnl
Profil
Myslím že se nechápeme.. Proč přihlašovací script chceš mít před hlavičkou?
rony
Profil *
už som pochopil čo si chcel :) .. diky moc.. musel som to trošku upraviť pretože mal som tam výpis ak uživatel neexistuje alebo zadal nespravne heslo..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0