Autor Zpráva
SIMS
Profil *
zdravím,
používám jako eshop systém prestashop,
vše jsem si nejdřív nachystal u sebe na pc a pak tp přesunul na server.
bohužel v administrační části pokud vlezu do nastavení mailu mi to vyhodí chybu 500
PHP Notice:  Undefined variable: arr in C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\tabs\AdminEmails.php on line 43
PHP Stack trace:
PHP   1. {main}() C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\index.php:0
PHP   2. checkingTab() C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\index.php:41
PHP   3. AdminEmails->__construct() C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\functions.php:266
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\tabs\AdminPreferences.php on line 377
PHP Stack trace:
PHP   1. {main}() C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\index.php:0
PHP   2. AdminEmails->display() C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\index.php:109
PHP   3. AdminPreferences->_displayForm() C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\tabs\AdminEmails.php:75

na mém pc mi to bez problému jede..
poradíte prosím v čem by mohla být chyba? jestli je to v nastavení php nebo v čem?
ná mém pc mám balíček vertrigoserv
na servru je IIS a PHP doinstalováno přes FastCGI
php
Profil
Notice:  Undefined variable: arr in C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\tabs\AdminEmails.php on line 43
// znamená, že na řádku 43 v souboru AdminEmails.php, používáš proměnou $arr, kterou nikde nedefinuješ a provádíš s ní nějakou operaci, která se díky tomu, může vyhodnoti špatně a proto ti taky pravděpodobně vznikla chyba číslo 2:

Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in C:\inetpub\wwwroot\eshop\administrace-swsims-eshop\tabs\AdminPreferences.php on line 377
//která znamená, že na řádku 377 v souboru AdminPreferences.php předáváš špatný parametr funkci foreach(),
//která má syntax foreach(array() as $key => $value ){} / foreach(array() as $value ){}
 
SIMS
Profil *
$arr[] = array('email_message' => $contact['id_contact'], 'name' => $contact['name']);
//no tohle by měla být ta definice proměné ne?

 		$this->_fieldsEmail = array(
		'PS_MAIL_EMAIL_MESSAGE' => array('title' => $this->l('Send e-mail to:'), 'desc' => $this->l('When customers send message from order page'), 'validation' => 'isUnsignedId', 'type' => 'select', 'cast' => 'intval', 'identifier' => 'email_message', 'list' => $arr),
//a tohle je ten řádek, kde se sní operuje
		

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0