Autor Zpráva
DJ
Profil *
Zdravím,
vytvořila jsem pro uživatele možnost nahrát si obrázky na ftp, ale hlásí mi to tuto chybu:
Warning: move_uploaded_file(fotky/11.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/free/ic.cz/p/padma-kladno/root/www/upload.php on line 123

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpLY9Sil' to 'fotky/11.jpg' in /home/free/ic.cz/p/padma-kladno/root/www/upload.php on line 123

Když jsem nahrávala nějaké testovací fotky, tak vše bylo ok, poté jsem všechny testovací fotky smazala a když jsem chtěla nahrát nové, tak mi vyskočila tato hláška.
Skript pro upload fotek je tento:
if(filesize($_FILES["promena"]["tmp_name"])<5000000) {
move_uploaded_file ($_FILES["promena"]["tmp_name"], "fotky/$jmenoF.jpg"); //řádek 123
$koncovka=".jpg";
} elseif ( $_FILES["promena"]["type"] =="text/plain") {
move_uploaded_file($_FILES["promena"]["tmp_name"], "fotky/$jmenoF.txt");
$koncovka=".txt";
} elseif ( $_FILES["promena"]["type"] =="image/gif") {
move_uploaded_file ($_FILES["promena"]["tmp_name"], "fotky/$jmenoF.gif");
$koncovka=".gif";
} elseif ($_FILES["promena"]["type"] =="image/jpeg") {
move_uploaded_file ($_FILES["promena"]["tmp_name"], "fotky/$jmenoF.jpg");
$koncovka=".jpg";
} elseif ($_FILES["promena"]["type"] =="image/jpeg") {
move_uploaded_file ($_FILES["promena"]["tmp_name"], "fotky/$jmenoF.jpg");
$koncovka=".jpg";
} elseif(filesize($_FILES["promena"]["tmp_name"])<5000000) {
move_uploaded_file ($_FILES["promena"]["tmp_name"], "fotky/$jmenoF.jpg");
$koncovka=".jpg";
}
else {
echo "Soubor je příliš velký nebo má špatný formát.";
}

Fotky, které nahrávám, mají velikost okolo 150kB. Nevíte, kde by mohl být problém? Předem děkuju!
Joker
Profil
DJ:
Disk quota exceeded
= Kvóta (místa na) disku překročena, neboli na webu nezbývá dost místa, aby se tam ty fotky daly nahrát.

Můžete:
• Odstranit z webu soubory, které už nepotřebujete.
• Domluvit se s hostingem na přechodu na (pravděpodobně dražší) tarif poskytující více prostoru.
• Mít fotky nahrané jinde, například v nějaké webové galerii, a na webu mít odkazy.
DJ
Profil *
Joker:
Děkuji, web jsem promazala, teď by snad místa na disku mělo být dost.
Teď už se neobjevuje žádná chybová hláška, ale stále se mi obrázky nenahrávají. Nerozumím tomu, předtím to fungovalo bez problémů a aniž bych změnila jedinou čárku v kodu, přestalo to fungovat.
skrepyKOKO
Profil
koukám že hostujete na ic.cz,ten má malej prostor...
skuste endora.cz,je tam větší prostor,a reklama je až dole naproti ic cz..;)
Davex
Profil
skrepyKOKO:
Není to způsobeno malým prostorem, ale technickými problémy. Viz můj příspěvek v sousedním tématu upload obrazkov.
DJ
Profil *
skrepyKOKO, Davex:
nejedná se o moje stránky, jejich správu jsem podědila, takže nemůžu o hostingu rozhodovat a adresa je navíc zaběhnutá :(. No to mám radost, ic.cz je poslední dobou víc než problematický :(
Děkuju za rady.
AlastorM
Profil *
DJ:
Problematický není, pouze probíhá přestavba - nové servery, nobější php atd. To se bez problémů moc neobejde

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0