Autor Zpráva
Aaron135
Profil
Ahojte,
potřebuji zjistit titulek stránky. Kód zřejmě funguje dobře, ale když chci zobrazit ten titulek, tak se my vypíše nesmyslný text skládající se z několika podivných znaků. Neví někdo řešení?
Přikládám kód:
         $obsah = file_get_contents("http://www.jelitka.xf.cz/");
         $offset = stripos($obsah, "<title>");
         $offset2 = stripos($obsah, "</title>", $offset);
	 $title = substr($obsah, $offset + strlen("<title>"), $offset2 - $offset - strlen("<title>"));
	 echo $title."<br />";

Předem dík :)
johnl
Profil
Nemáš problém v kódování? Mě kód zobrazí následující (pokud nenastavím kódování) „DivadelnĂ soubor JelĂtka“, nezobazuje se ti toto? Pokud ano, stačí kódování nastavit..

header("Content-Type: text/html; charset=UTF-8");
Aaron135
Profil
Nene zobrazuje to toto:
xÚ}U[sÚFţÂČ×$4 u�Ň6í´�ˇľ‘¶i\ěz�ŘC¦iű˘hŮB’Ą6ż yň#3}hKźň·Üł+0$i˘‡Őžű§ďśŐ^bć9�úxĂŢĐóS|A†;€ú6ĐĺÜ{šĎ[ĹÜ€[˝N®ĺöň}+ż_s7/^ő^ě•|÷Üdm#´yîÔë`e¸0Šd˝&3Mf’ćĐf—PZ/~W(>)Ö‹ë[dH}‹]č-7t8P(”¶wŠ[ŰdzýŽîÜr:ŔF®T,îK;›Ĺ™ż¸ĹmÔ,Ţ m;»–=°ú,{IJű}ćx—â˛mžËVŮÚďî“ěnŰwOŤV.—‹ŮĚéđ®°–ë�@uÉp›ĘÚ¶{ˇKř‰t›@pŃľá"�˘bŔódjZNľĺký¶Ý<én]š9áż2üšĎ€Đ;ßônaŁW?9×;/˙xŃđOýµÍW{~đóY™\SăşŃQe đ—…1W&su‹`MńO¦#ŔłŤ�m\ďąf(hů(ŘwĽđS˝Öő~§şL¶+(+×××ofQ‹‘x‰Öš®×ŚÖ™ŃaA®Ő„Ť®—’ 2×^˙ű #ťŢ±Ý¦aĂó]îň�ÇĐ3,¶k�eŰňĐ’‹Ď Îö{ą4 Ňrł;$_ćĂ0Í2±Ó¤˘`ŽŃ´Ůi`xŃҶŤ vÉ™ďP©ýѦâĐ»m´Í�aŮ"†ß {ĚáÚLpß tYŹ�îą}6A!Hbľ„` jÓ˘ )ŹŔł-1-×ŕ)¦ř† –c˛Ëă6$ł„–WF a“p�×Ýů<ĆÂnŁÁxÍw˝_l�Ća¨@C&•ú[Á?q!Ä2RuĄ‰S_¦ĺOjÍńP… M©’KGBüŠNd ŹQ^‰Ó”kjRô“^Šx%d¶™úĂ$’"Ł–|N)”´PGFíjA¤‰S"đ &–ŮŞXç*‡Ý2dĚĽ´,Hˢ\—ŞÂ|5B¬<±Lq+3L 'Uu"*o‹±·EH‘€Şč·3őgŕ$TEş”#˝pé˙’VOO>ăÎŮ7Ř jdާßѤŢÓ|2IF¤ßM`*ő˝›Ô‹SĽÝ­>›ňą/zOgˇĄŁŢŚőbý´NVU~ť@rBv8ˇ-WR’ű9ŚźUR‘,B—#O©Ś"g¤ăŚö rĚĆDŮĚűeWD٤µú«ö!ČëăŢ�۬‹,íć$–d’~+×Qý1†ó¤Pg§g1Ęń¨.ţR謋(m••QÚG˘¦pE-ú|DĺÍ�‘Űü�˛/Ȧ΋UűRîçä~ő j‹"“PŸ UM ż}ˇ˘Ć˘!{ücšîĐ=Úľ^ĄĂwôr·QÖŹv+UĐ…ŚŤňG(ĎŻ8´éŃyNFą4E‚Ť×ÓŘGßFz4g=d†stŻ°Vč[|@aqtuěą2-…ŃĄ
Aaron135
Profil
Prosím neví si někdo rady??? Je to pro mě důležité...
Adrifinel
Profil
V čem píšeš kód?
( myšleno editor)
Aaron135
Profil
Macromedia Dreamweaver 8
Adrifinel
Profil
A ten je nastaven na utf-8?
Já když třeba píšu v notepadu++ a nepřepnu či nedám konvertovat do utf-8 tak se mi taky špatně zobrazuje text, ačkoliv mám na webu nastaveno správné kódování.
Aaron135
Profil
Zkusím se na to kódování podívat, ale mám podezření, že je chyba v kódu...
Aaron135
Profil
Ne kódováním to není... kdyžtam dam utf8 tak se my zobrazujou otazníky místo diakritiky a spec. znaků.
Adrifinel
Profil
A tohle jak bylo raděno:
header("Content-Type: text/html; charset=UTF-8");


Si do kódu přidal?
Aaron135
Profil
ano a právě to my tam hází ty otazníky...
Na stránce kde sem kód našel je na začátku toto:
header("content-type: text/plain");
.
Ale kdyžtam toto přidám, tak se mi zobrazuje jen zdroják....
Aaron135
Profil
Zkusil sem to řešit i takto:
$obsah = file_get_contents("http://www.jelitka.xf.cz/");
$convert = explode("<title>", $obsah);
echo $convert[0];

Ale vypíše mi to ty samé znaky.
Aaron135
Profil
Už jsem přišel na problém místo jelítek totiž tahám údaje z videa youtube, ale jelikož tam není název souboru (napr index.php), nýbrž watch?v=... tak to není platná url. Když jsem totiž zkusil jelítka tak to normálně vypsalo: Divadelní soubor Jelítka. Nyní je jen zapotřebí zjistit název stránky youtube, která má rewrite na watch... Nevíš náhodou jak se ten soubor jmenuje?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0