Autor Zpráva
hello
Profil *
Ahoj, nevím si rady s odesláním přílohy. V dokumentaci mpdf50 sem nenašel fce na ukládání souboru, ani nikde na netu, včetně tohoto diskusního serveru. V "live examples" mpdf50 doc. se píše návod na odeslání mailu - http://mpdf1.com/manual/index.php?tid=373 , podle tohoto návodu jsem si vytvořil proměnnou $content s obsahem PDF dokumentu ale jelikož používám PHPmailer na odesílání e-mailů, tak není tento návod tak úplně pro mne. Při $mail->AddAttachment($mpdfContent); "to" nejspíše hledá cestu k souboru a vypíše "Could not access file: JVBERi0xLjQKJeLjz9MKMyAwIG9iago8PC9UeXBlIC9QYWdlCi9QYXJlbnQgMSAwIFIKL1Jlc291 cmNl.........". Nejspíš by bylo řešením nějako napsat že se jedná o pdf dokument ale nikde sem nic nenašel, čemu sem nerozuměl tak jsem přelouskal a dycky to nebylo k užitku.
Pokud někoho z vás cokoliv napadne, tak vám budu moc vděčný.
Díky
Alphard
Profil
Včera jsem vám psal něco o příbuzné metodě k AddAttachment(). Nepomohlo?
A již tohle téma by šlo považovat za duplicitu. Další budu vyhazovat.
hello
Profil *
Alphard:
Jestli jste to psal vy, tak ukládání jsem z dokumentace i netu nenašel a ani nikdo takdy asi nevěděl. Tak jsem musel posílat jako přílohu, jestli je tohle duplicita tak se omlouvám, myslím že je to něco uplně jiného, jedná se o změnu něčeho co mi dovolí odeslat obsah proměnné jako pdf soubor v příloze. Už skoro ani nedoufám, tak asi budu muset zrušit používání phpmaileru, což bude na dlouhé přepisování, uff.... Nešlo by nějak doplnit řádek přímo do třídy phpmaileru? Nebo cokoliv, jen ať to jde a je to prasečinka jakákoliv, už se v tom nikdo po mě stejnak nebude hrabat.
Alphard
Profil
Měl jsem na mysli metodu AddStringAttachment(). Když už jste získal binárku toho pdfka, mohlo by to pomoci.

Za duplicitní to považovat lze, pořád řešíte ten základní problém odeslání pdf na email. Stejné knihovny. Nečleňte to do 5 vláken typu jak uložím, jak načtu, jak pošlu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0