Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, udělal jsem si mailer, který by měl posílat maily zákazníkům, kteří se registrují do maileru. Když jsem ho testoval tak jsem si poslal 1000 mailů (na totožný účet) ale došlo mi jich pouze 500, jak se to dá jinak otestovat? Je možné aby mi mail nepřijal některé maily? Posílám to na gmail.

for($i = 0; $i < 1000; $i++){
           $this->sendMail('email@gmail.com', $subject . $i, $text . $i);
        }


Díky za rady.
YOYO
Profil
A nebude to spíš nějaké omezení na straně webhostingu?,.. aby si tam lidé nedělaly spamboty atd,.. bývá to i méně, než 500
Davex
Profil
Anonymní:
Gmail se může bránit přijetí většího množství e-mailů ze stejného serveru během krátkého časového úseku. Odeslání 1000 e-mailů během pár sekund je krajně podezřelé chování - odesílej je po dávkách s časovými rozestupy a omezuj počet e-mailů poslaných na stejnou doménu v jedné dávce.
bukaJ
Profil
Pokud se to posílá z existující adresy, nevrátily se nějaké maily s oznámením o nedoručitelnosti?
Anonymní
Profil *
No ono když jsem to testoval poprvé tak mi jich z 1000 přišlo 690 (byl tam mezičas asi 5s) a když jsem si chtěl poslat stejnou dávku bez mezičasu tak jich došlo 501. Bohužel nevím jak jinak otestovat svůj mailer než poslat maily na vlastní účet. Je tedy možné, že kdybych to posílal odběratelům tak by jim to došlo všem bez omezení? U hostingu by omezení být nemělo, protože když jsem využíval zakoupený systém tak jsem jich tak 2 000 posílal a nebyl problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0