Autor Zpráva
lama987
Profil *
Prošel jsem diskuzi, ale nenašel řešení, které bych dokázal rozchodit. Max. jsem uložil html stránky jako zip... Měl by někdo ucelené řešení?
Alphard
Profil
Kód uvedený v FAQ vám nefunguje?
lama987
Profil *
Moderátor Davex: Přesunuto z Comprese ZIP.

Vyzkoušel jsem to takhle:
$zip = new ZipArchive;
$dir = opendir(PATH.'myfolder');
if(fopen(PATH.'myzipfile.zip','w'))
{
while($fl = readdir($dir)) if(($fl <> '.') && ($fl <> '..')) $zip->addFile(PATH.'myfolder/'.$fl, $fl);
$zip->close();
}
a dostal jsem chybu "Warning: ZipArchive::addFile() [ziparchive.addfile]: Invalid or unitialized Zip object" pro ten příkaz $zip->addFile. Vím, že je to již staré vlákno, ale nemohl by někdo poradit, prosím?

Moderátor Davex: Pokračuj prosím ve vlastním tématu a nevytahuj jiná.
lama987
Profil *
Moderátor Davex: Přesunuto z Comprese ZIP.

evidentně se to "zná", protože když jsem změnil metodu addFile na addFileContent, změnila se hláška na "Fatal error: Call to undefined method ZipArchive::addFileContent()", takže asi jen tu metodu adFile špatně volám
lama987
Profil *
Evidentně jsem taky špatně hledal tady příklady. Do FAQ mě fakt nenapadlo jít... To mě přkvapilo. Zkopíroval jsem to a jdu to zkusit. Moc děkuju (zatím) :)
Davex
Profil
lama987:
Evidentně jsem taky špatně hledal tady příklady.
A také jsi špatně opisoval funkční kód, protože v té podmínce má být něco jiného.
lama987
Profil *
Tak děkuji již definitivně. Funguje to perfektně. To mám rád, když je návod, který zvládne aplikovat i lama :D
lama987
Profil *
tu podmínku jsem změnil proto, abych vyčistil zip soubor, který má být pokaždé stejný...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0