Autor Zpráva
TanderZz
Profil
dobrý den mám tu část kodu:
$ver=mysql_query("select username from users where username='$name'");
if(mysql_num_rows($ver) >0) die ("<p class='msg warning'>Toto jméno je už obsazené!</p>");
a potřebuju místo hlášky <p class='msg warning'>Toto jméno je už obsazené!</p> narrvat přesměrování pomoci headeru. zkoušel jsem snad všechno ale vždycky mi nevyšly závorky nebo uvozovky, tak jsem to vzdal .. nevíte jak na to ? :) díky za odpovědi :))
Alphard
Profil
Nejčastější potíže s PHP (FAQ) přesměrování je např. na řádku 29.
Je možné, že poté uvidíte chybu popsanou v Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » headers already sent… tak tam je hned i řešení.
TanderZz
Profil
asi jsem totálně natvrdlý ale nic tam nevidím, zkoušel jsem to takhle die (header ("location:chybovka.php")); ale to nejde, opravdu nevím :(
Alphard
Profil
Pochopitelně je blbost vkládat header() do die(). Podívejte se na ten kód v kontextu, přečtěte si nějaké základy. Nekopírujte jen slepě dílky scriptů.
TanderZz
Profil
okey, takže nesmím vkládat header do die ? v podstatě tím headrem do die nahradím nebo ne ?
Alphard
Profil
Ano, tady je seriál o PHP. Je to dost staré, ale přinejmenším prvních pár desítek dílů pořád platné a asi nejucelenější návod na českém internetu.
TanderZz
Profil
díky mocc!!! tak já v tom hledal zázrak a ono je to tak jednoduché :)) děkuji moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0