Autor Zpráva
andy7
Profil *
ahoj mam na vas jednu otaázku, odpoveď na ňu by mi velmi pomohla . Iste poznáte tento odkaz http://www.jaknaweb.com/script-kod/220/kalendar-s-moznosti-listovani-a-odkazy-na-dny
okamzite ako tento kod skopirujem a skusim spustit nevypíše mi kalenár ale naopak, vyíše mi časť kódu. viete mi povedat prčo mi to robi? dik ymoc
shaggy
Profil
andy7:
Iste poznáte tento odkaz
Nepoznáme.

vyíše mi časť kódu
Vypíše ti iba časť kódu, alebo celý kód? Ak časť, tak tam máš pravdepodobne nejakú chybu. Ak ti vypíše celý kód, tak tvoj server nepodporuje php, alebo sa to snažíš otvoriť lokálne, z disku.
Skús nám dať viac informácií a možno ti pomôžeme. Kde a ako to púšťaš? Vypíše ti celý kód?
Alphard
Profil
Podporuje-li váš server php, zkuste použít <?php.
andy7
Profil *
vypise mi to len čať kódu napisal som to uz v prvej sprave. a to <?php pomohlo dakujem moc vobec ma to nenapadlo
andy7
Profil *
ale píse mi cyhbu :Notice: Undefined offset: 0 in C:\wamp\www\test\kalendar.php on line 76 a na tomto riadku je toto
if($date[$day] == $i)
Adrifinel
Profil
Ukaž váíce kódu, a ten kód funguje....
andy7
Profil *
cely kod je na tej stranke v prvej spraave
Adrifinel
Profil
Máš na té stránce ještě něco, další kusy kódu nebo tak?

Jinak ti to hlásí, že máš nedefinovanopu proměnou offset.

http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=9&topic=85941
Kry5
Profil
Adrifinel:
Hlásí mu to, že pole neobsahuje položku s daným klíčem (v tomto případě 0). Tj. pravděpodobně to znamená, že pole $date je prázdné.
Adrifinel
Profil
Kry5:
No takhle. Testla jsem celej ten kód z toho odkazu, který dávál a žádnou chybu mi to nehodilo. Ono se Notice chyby ukazují, když je error log na 2047, což hádám, že to na locálu má zapnuté a kdyby to hodil normalně, tak by mu to neukazovalo. Ovšem, jeho problémem je spíše to zobrazení kódu, což je hádám zase tím locálem.
Kry5
Profil
Adrifinel:
Já ti věřim, jen říkám co přesně znamená uvedená chyba, aby nedošlo k omylu. Mohl tam něco mírně upravit nebo může nějaký jeho kód rušit/měnit nějakou proměnnou.
Adrifinel
Profil
Kry5:
I to je možné, ovšem chyba je v samotném kódu.
andy7
Profil *
diky moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0