Autor Zpráva
Anonym
Profil *
Mám seznam, ze kterého chci odebrat nějaké věci. U každé položky mám checkbox a dole submit. Když dám submit chci aby se vybrané položky odstranili, ale nevím jak na to. Zatím jediný co jsem našel je, že checboxum dam name="polozka[$jejich_nazev]". Ale nevím jak to mám zpracovat.
Formulář posílám přes POST. (Položek může být pokaždé jinak a jiné, jinak bych si s tím poradil, ale takhle nevím jak na to...) Všem moc děkuji za rady :)
Tori
Profil
Anonym:
checboxum dam name="polozka[$jejich_nazev]". Ale nevím jak to mám zpracovat.
A všechny zaškrtnuté pak najdete v poli $_POST["polozka"]. Takže jen projdete tohle pole a poskládáte si SQL pro smazání těch položek. Jinak pro identifikaci položek by bylo vhodnější použvat jejich ID, než název.
Anonym
Profil *
Tori:
No ale když to takhle pošlu tak právě nevím jak to mam "projet". Nemohla by si mi poradit jak vypsat to POST[polozka]?(mě to tam píše jen Array a ne ty polozky) moc ti dekuju :)
panther
Profil
Anonym:
mě to tam píše jen Array a ne ty polozky
samozřejmě, protože to je pole a jeho indexy budou názvy (nebo jak lépe radí Tori id těch jednotlivých checkboxů). Obsah pole nelze takhle snadno vypsat, pro práci s poli existuje řada funkcí - tebe bude zajímat pravděpodobně foreach, případně implode.
Anonym
Profil *
panther:
děkuji, implode mi pomohl, ale nyní mám jiný problém protože když vypíšu tedy to $_POST['polozka'], vyjde mi tam jen on (nebo on, on, on, on podle toho kolik je zapnutých checkboxu), ale nevypisují se mi ty položky, nevíte proč? :)
Anonym
Profil *
Omlouvám se hloupá otázka, už jsem to vyřešil :) děkuji za vaší předchozí pomoc ! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0