Autor Zpráva
Šéva
Profil *
Zdravím Vás,
mám dotaz ohledně posílání mailu přes PHPMailer. Generuji z DB data pomocí cyklů a ta pak vypisuji na stránky. Přesně to samé bych chtěl udělat i při posílání mailu. Data obsah mailu vygeneruji z DB a pak to celé odešlu. Problém nastává v tu chvíli, když jsem to dělal přes cykly...došel sjem k závěru, že vše musí být pouze pod jednou proměnnou, že to není jako u adres, že jich tam může být více,tudíž mi to odešle pouze poslední záznam z DB...
máte nějakou radu,jak se dá tohle řešit?

Předem děkuji
Tori
Profil
Takže text e-mailu přiřazujete uvnitř cyklu? Potom by pomohlo postupně si ho ukládat do proměnné a až za cyklem ho předat PHPMaileru.
Šéva
Profil *
měl jsem něco takového,ale to nechodilo
$dotaz = "SELECT * FROM polevky";
$vysledek = mysql_query($dotaz);
echo "<center><h1>Polévky</h1></center>";
while ($zaznam=mysql_fetch_array($vysledek))
{
if ($zaznam[nazev]!="")
{
$mail ->Body "
<table align='center'  width='600'>
<tr>
<td width='100'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[gramaz]&nbsp;l</span></td><td width='400'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[nazev]</span></td><td width='100'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[cena]&nbsp;Kč</span></td><br />
</tr>
<tr>
<td></td><td width='400'><i>$zaznam[suroviny]</i></td>
</tr>
</table>
<hr />
";
}
}

takoveto cykly mám 4 a potrebuju jejich vysledek nejak nacpat pod tu jednu promennou, abych ji mohl nasledne odeslat...

takze udelatneco jako

$dotaz = "SELECT * FROM polevky";
$vysledek = mysql_query($dotaz);
echo "<center><h1>Polévky</h1></center>";
$a="0";
while ($zaznam=mysql_fetch_array($vysledek))
{
if ($zaznam[nazev]!="")
{
$a"
<table align='center'  width='600'>
<tr>
<td width='100'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[gramaz]&nbsp;l</span></td><td width='400'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[nazev]</span></td><td width='100'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[cena]&nbsp;Kč</span></td><br />
</tr>
<tr>
<td></td><td width='400'><i>$zaznam[suroviny]</i></td>
</tr>
</table>
<hr />
";
$a++;
}
}


Děkuji
Tori
Profil
$mail->Body .= " .... ";
Nebylo by to přehlednější jako jedna tabulka? Před cyklem začít <table> + záhlaví tabulky, a v cyklu jen přidávat dvojice řádků. Jinak ve druhém řádku HTML tabulky (za surovinami) chybí jedna buňka do počtu.
Šéva
Profil *
toho s tou tabulkou jsem si taky všiml,ale stejně mi to moc neřeší ten problém,který mám,nebo to je to
$mail->Body .="...."; ? jestli jo,tak moc nechápu funkci té tečky
Tori
Profil
Šéva:
moc nechápu funkci té tečky
Odkaz
Šéva
Profil *
věděl jsem,jak funguje při spojování řetezců,ale že to funguje i takhle jsem nevěděl...díky moc,to by už mohlo vyřešit můj problém

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0