| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Šéva Profil * |
#1 · Zasláno: 27. 11. 2011, 14:29:25
Zdravím Vás,
mám dotaz ohledně posílání mailu přes PHPMailer. Generuji z DB data pomocí cyklů a ta pak vypisuji na stránky. Přesně to samé bych chtěl udělat i při posílání mailu. Data obsah mailu vygeneruji z DB a pak to celé odešlu. Problém nastává v tu chvíli, když jsem to dělal přes cykly...došel sjem k závěru, že vše musí být pouze pod jednou proměnnou, že to není jako u adres, že jich tam může být více,tudíž mi to odešle pouze poslední záznam z DB... máte nějakou radu,jak se dá tohle řešit? Předem děkuji |
||
| Tori Profil |
#2 · Zasláno: 27. 11. 2011, 16:15:12
Takže text e-mailu přiřazujete uvnitř cyklu? Potom by pomohlo postupně si ho ukládat do proměnné a až za cyklem ho předat PHPMaileru.
|
||
| Šéva Profil * |
#3 · Zasláno: 27. 11. 2011, 16:55:04
měl jsem něco takového,ale to nechodilo
$dotaz = "SELECT * FROM polevky";
$vysledek = mysql_query($dotaz);
echo "<center><h1>Polévky</h1></center>";
while ($zaznam=mysql_fetch_array($vysledek))
{
if ($zaznam[nazev]!="")
{
$mail ->Body "
<table align='center' width='600'>
<tr>
<td width='100'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[gramaz] l</span></td><td width='400'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[nazev]</span></td><td width='100'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[cena] Kč</span></td><br />
</tr>
<tr>
<td></td><td width='400'><i>$zaznam[suroviny]</i></td>
</tr>
</table>
<hr />
";
}
}takoveto cykly mám 4 a potrebuju jejich vysledek nejak nacpat pod tu jednu promennou, abych ji mohl nasledne odeslat... takze udelatneco jako $dotaz = "SELECT * FROM polevky";
$vysledek = mysql_query($dotaz);
echo "<center><h1>Polévky</h1></center>";
$a="0";
while ($zaznam=mysql_fetch_array($vysledek))
{
if ($zaznam[nazev]!="")
{
$a"
<table align='center' width='600'>
<tr>
<td width='100'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[gramaz] l</span></td><td width='400'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[nazev]</span></td><td width='100'><span style='font-weight:bold; font-size:20px'>$zaznam[cena] Kč</span></td><br />
</tr>
<tr>
<td></td><td width='400'><i>$zaznam[suroviny]</i></td>
</tr>
</table>
<hr />
";
$a++;
}
}Děkuji |
||
| Tori Profil |
#4 · Zasláno: 27. 11. 2011, 17:04:14
$mail->Body .= " .... "; |
||
| Šéva Profil * |
#5 · Zasláno: 27. 11. 2011, 19:12:00
toho s tou tabulkou jsem si taky všiml,ale stejně mi to moc neřeší ten problém,který mám,nebo to je to
$mail->Body .="...."; ? jestli jo,tak moc nechápu funkci té tečky |
||
| Tori Profil |
#6 · Zasláno: 27. 11. 2011, 19:23:21
|
||
| Šéva Profil * |
#7 · Zasláno: 27. 11. 2011, 20:54:27
věděl jsem,jak funguje při spojování řetezců,ale že to funguje i takhle jsem nevěděl...díky moc,to by už mohlo vyřešit můj problém
|
||
|
Časová prodleva: 15 let
|
|||
0