Autor Zpráva
Sanjay
Profil
Dobrý den,
hledal jsem snad všude i Googlil, ale nikde jsem nenašel jak udělat aby mi web u vypsaného Nicku zobrazil Zelenou Tečku(ONLINE) a červenou tečku(offline)... Vím jak by to mělo vypadat ale mé zkušenosti v PHP jsou docela slabé... Přemýšlel jsem o tom že po přihlášení budu ukládat do DB čas kdy se přihlásil(to bych ještě zvládl) a pak po každém přepnutí stránky nebo napsání do chatu měnil tento čas (to bych možná také zvládl) a pokud by neměnil stránku nepsal do chatu nebo tak tak by ho to po 10 min nastavilo na offline (to už bych nezvládl) a hlavně problém "P" Nevím jak udělat aby ho to nějak nastavilo na online... Prostě z čista jasna nevím vůbec jak nato nemohl by sem někdo hodit tut nebo tak... Jak uvádím výše mé zkušenosti sou vážně slabé... Předem děkuji za pomoc...
Str4wberry
Profil
K uživateli si uložíš čas při přihlášení / načtení stránky / napsání do chatu, potom ten čas porovnáš s aktuálním – a když se neliší o více než 10 minut, tak zobrazíš zelenou tečku.
Sanjay
Profil
Str4wberry:
potom ten čas porovnáš
A to je právě kámen úrazu... Nevím jak porovnat jestli se liší o 10 minut nebo ne...
HajekJirka
Profil
Sanjay:
Nevím jak porovnat jestli se liší o 10 minut nebo ne.
Tak hledej.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0