Autor Zpráva
Wolf
Profil *
Dobrý den,
Potřebuji zapsat do souboru php kód, ale když napíšu "<?php" do echo() tak se neprovede. Poradíte mi v čem jak to zapsat?
<?php if(isset($_POST[structure])) { echo("\$links[".str_replace(",","'; \$links[",$_POST[structure])."'; ?>");?>



vlastně takhle:
<?php if(isset($_POST[structure])) { echo("<?php \$links[".str_replace(",","'; \$links[",$_POST[structure])."'; ?>");?>
Alphard
Profil
Uvedený zápis by měl fungovat, spočítejte si závorky, structure dejte do uvozovek a ty závorky kolem echo smažte (doporučení, mohou tam být).
Edit a ještě dořešte počet parametrů u str_replace().
Edit 2, fungovat syntakticky, nevím, jestli tak, jak chcete...
Stano
Profil
a čo tým chcete dosiahnuť?

v $_POST si pošlete niaky string. nasledne si v poli $links nájdete príslušný key. vyberiete obsah vňom zmeníte čiarky na niečo (chýba vám jeden argument vo funkcii str_replace) a následne zasa chcete vybrať už nový key z poľa $links. mne to nedáva zmysel.
1Pupik1989
Profil
ve stringu znaky ?> automaticky ukončí řetězec (dle nastavení serveru). Já to dělám tak, že vstupní řetězec převedu na entity.
Alphard
Profil
[#4] 1Pupik1989
Dle jakého nastavení? Nesetkal jsem se s tím a nedaří se mi nic najít.
Radek9
Profil
1Pupik1989:
Dřív mi to tak zvýrazňoval PSPad, na funkčnost to ale nemělo absolutně žádný vliv. Prostě to byly dva znaky ve stringu.
1Pupik1989
Profil
Mě ne, zapsal, zkontroloval a vše bylo dobře. Při zápisu ale nastal problém. Zapisoval jsem klasickou funkcí file_put_contents. Nevim kde byla chyba, jestli u mě, nebo u nastavení, ale změnou na entity to funguje. Každopádně by to ale mělo jít zapsat i normálně, takě v to nevidím problém a kor vůbec, jestli to je přes POST. Já měl kód pevně a dopisoval pouze část. Problém jsem měl třeba i s RSS čtečkou

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0