Autor Zpráva
Pavel Dumbrovský
Profil
Zdravím Vás,
mám opravdu divný problém s nahrávacím scriptem uploadify. Používám ho ve svém RS na všech prezentacích. Nevím o tom, že by na některých webech (různé hostingy) byl problém. Ale momentálně se potýkám s tím, že chci nahrát fotky, všechno vypadá ok, ale fotky v adresáři po nahrátí zkrátka nejsou. Zkusím podruhé, zase nic, napotřetí už tam jsou. Nebo někdy se jich nahraje jen část. Jsem zvyklý, že buď něco jde a nebo nejde, ne, aby to šlo někdy, nebo částečně.

Tuší někdo z Vás čím by to mohlo být? Jak jsem naznačil, mohlo by to souviset s něčím na serveru.

Díky!
snake.aas
Profil
Zkusil bych se zaměřit na samotný back-end skript... je nepravděpodobné, že by chyba byla na straně uploadify (i když to nelze nikdy vyloučit).
Bez kódu těžko uvažovat, ale obecně bych prvně projel chyby jako přetečení paměti při zpracování, timeout, příliš velký soubor na zpracování...
Pavel Dumbrovský
Profil
No skript je v podstatě téměř stejný originálnímu. Pouze jsem tam změnil adresář, do kterého se to ukládá. Soubory jsou titerné, pojmenované pouze číslicemi a stejně to zlobí. Nedokážu si představit, jak tady zjišťovat, kde je chyba, když někdy to jde, někdy ne..
snake.aas
Profil
firefox + firebug, nebo chrome. tam se dá projít prakticky celý DOM a i to píše chyby javascriptu, pokud nastanou... kdyžtak to někde nahraj ať můžem kolaborovat nad hmatatelným.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0