Autor Zpráva
Orlando
Profil *
Ahoj, nevíte proč tohle nefunguje zprávně?

function check_cookie(){
    if (setcookie("test", "test", time() + 360))
    {
        if (isset (@$_COOKIE['test']))
        {
            return true;
        }
    }
return false;
}


Děkuji za pomoc
Str4wberry
Profil
Asi proto, že tam máš před proměnnou $_COOKIE zavináč.
Orlando
Profil *
Str4wberry:
No tady jsem asi ani lepší odpověď čekat nemohl... :-(
pcmanik
Profil
Orlando:
Co sa ti na tej odpovedi nezda?
Orlando
Profil *
pcmanik
Má otázka nebyla proč to nefunguje, má otázka byla proč to nefunguje správně. Předpokládal jsem, že si to někdo zkusí a řekne k tomu svůj postřeh, ne, že tady ze mě udělá blbce..
HajekJirka
Profil
Orlando:
Když si to někdo zkusí, tak mu to vypíše:
Parse error: syntax error, unexpected '@', expecting T_STRING or T_VARIABLE or '$' in /7p/wz.cz/o/odry/test2.php on line 5
Alphard
Profil
Orlando:
že si to někdo zkusí a řekne k tomu svůj postřeh
Zkoušet to je ztráta času, ale postřeh přidat mohu:
Cookies will not become visible until the next loading of a page that the cookie should be visible for. To test if a cookie was successfully set, check for the cookie on a next loading page before the cookie expires. Expire time is set via the expire parameter. A nice way to debug the existence of cookies is by simply calling print_r($_COOKIE);.
setcookie()
Orlando
Profil *
Alphard:
A co tím chtěl básník říct? Uniká mi pointa... Nebo tady hraješ jen na počet odpovědí?
Str4wberry
Profil
Uniká mi pointa...

Tak si zkus uvedený citovaný text přeložit.
Orlando
Profil *
Sem už vážně nechodí žádný normální programátor, který by jsi to spustil a řekl.. to je fakt zajímavé chování, řekl bych, že to bude tím nebo tím...
Jinak fakt otřesné fórum z toho udělalí aktuální "moderátoři-všeznalci", každý se tu hraje na moderátora a akorát spamuje vlákna... Nechápu, že když php nerozumí, že i přesto sem musí nasrat nějaký d_bilní a urážející příspěvek. Alphard si ještě napíše, že Zkoušet to je ztráta času asi má server v hlavě...
Str4wberry
Profil
Děkujeme za zprávu, zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0