Autor Zpráva
domeon
Profil
Zdravím, mám stránku, kde mám něco přes 100 formulářů na stránce. Když upravím hodnotu například prvního formuláře a poté dám Submit, tak dloho trvá než se příkaz provede, respektive než se stránka načte. Připadá mi to, jako by se aktualizovaly všechny formuláře, i přesto že jsem upravil pouze jeden.
Tady na ukázku dávám první:

<input name="1" type="text" class="settings_text_box"  value="<?php echo $test['1']; ?>" size="32" />

Takže, nevíte jak problém vyřešit. Díky za rady.
Str4wberry
Profil
Obávám se, že z uvedeného popisu a ukázky nikoliv.
Tori
Profil
Kolik zaberou ta data, kterými předvyplňujete formuláře? Pokud ne příliš, tak bych je při generování formuláře uložila do session, a při zpracování form. porovnala a updatovala jen to, co se opravdu měnilo. Asi bude i lepší způsob, tohle mě napadlo jako první.
Btw updatujete to po jednom řádku nebo hromadně po více řádcích? To druhé bude imho rychlejší.
domeon
Profil
Do formuláře zadávám max, 6 znaků.
            
if (mysql_query("UPDATE test SET value = '$value' WHERE name = '$get_test[name]'") or die (mysql_error()) );

Stačilo by, aby se do databáze aktualizoval pouze ten formulář, který byl upraven. Půjde to nějak nastavit?
domeon
Profil
Neví teda někdo?
Ugo
Profil
mám hlavně dojem že nikdo neví co más na srdci, odesílají se jen data z odeslaného formuláře, pokud máš jeden formulář s více daty, můžeš to urychlit tak jak říká Tori, další věc je jak máš vyladěný skript, jaký prohlížeč to kreslí a dalších. První načítání bez post dat je rychlé?
domeon
Profil
Všechny formuláře jsou pod:
<form id="form1" name="form1" method="post" action="?task=settings"> 
<input name="1" type="text" class="settings_text_box"  value="<?php echo $test['1']; ?>" size="32" />
(asi 100x)
<input class="button2" name="Submit" type="submit" value="Submit" id="submit0" />

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0