Autor Zpráva
helpik.JPW
Profil
Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jak si poradit s věcí okolo štítku a nějakým tím řazením.
Chtěl bych si sám pro sebe nějak dávat dohromady nějaké poznámky (asi ve formě krátkých mou psaných článků (vejcuců) nebo přidat článek ve formě odkazu nebo copypaste apod ).
Určtě by to chtělo i upload souborů atd
Chtěl bych ty poznámky a soubory nějak sumírovat a řadit a když bych potřeboval kouknout, kliknul bych např na štítek.

Chtěl bych se zeptat, jatk toto technologicky řešit (ty štítky, ...) nebo nějakým cms?

Děkuji
panther
Profil
helpik.JPW:
moc nechápu, co je vlastně předmětem dotazu. Ptáš se, jak přiřadit (myšleno v DB) štítky k článkům? Jak v nich vyhledávat?

Jak se štítky souvisí upload (česky nahrávání) souborů?
helpik.JPW
Profil
panther:
- upload - opravil jsem vynechání písmene
- ke každému článku i ke každému souboru by měla být možnost vložit štítek

Je to zatím ve fázi úvah, skripty nechci.

Možná by na to šlo použít čistě wordpress. Vnitřek WP sice neznám, ale když jde použít ke článkům štítek, mohlo by snad i k souborum? Na šabloně by mi moc asi nezáleželo. Něco čistého, jednoduchého ... čistě pro mě
panther
Profil
helpik.JPW:
Je to zatím ve fázi úvah, skripty nechci.
tak to potom jo :-)

WP jsem nikdy nezkoumal, ale štítky jsou většinou u článků, u souborů jsem je snad neviděl (čímž neříkám, že to nejde, nebo nejde dodělat).

Co se štítkování týče, tak by snad mělo jít udělat i ručně - tabulka stitky (id, název), tabulka clanky (id, ...), tabulka soubory (id, ...) a tabulka stitky_prirazeni (id_clanku/souboru, id_stitku).

Štítky bys mohl buď psát ručně, nebo zaklikávat z (multiple) selectu, pokud takový ještě neexistuje, vytvořit jej a následně přiřadit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0