Autor Zpráva
Jirka88
Profil
Dobrý den, chtěl bych používat funkci pro vkládání stejného obsahu do html stránek pomocí include, což se mi u 5 ze 6 stránek na adrese www.computer-services.cz daří, problém je, že po kliknutí u jedné stránky - konkrétně internet.php se sice na tuto stránku dostanu, ale když si chci prohlížet další stránky, např. televize.php, tak se mi změní odkaz na televize.html (což je stránka která samozřejmě neexistuje). Jsem z toho docela zoufalý, protože všechny ostatní stránky fungují i s php funkci include. Můžete mi prosím poradit, kde je chyba? P.S. Dole (na stránce internet.php) se mi zobrazí chybová hláška, dle které usuzuji, že chyba je na řádku 168, podívám se do PSPadu, nalistuju řádek 168 a jediné co na tom řádku vidím je neškodný a řádně ukončený tag tr>
Děkuji za reakce
Keeehi
Profil
Máte tam 2 problémy. Na začátku se includuje asi něco jiného, než si myslíte a pak na konci se to snaží includovat soubor nahoru.html který však neexistuj. Bez kódu vám ale více neřeknu.
Jirka88
Profil
Děkuji, to je věc kterou jsem celou dobu věděl, sypu si popel na hlavu, udělal jsem chybu z nepozornosti a to jsem na to nemohl příjít tak od osmé hodiny večerní, že tam mám dvakrát podobný kod. jeden volám pomocí include, kde jsou stránky s koncovkou php a druhý mi tam nějak u této jedné jediné stránky zbyl, ještě s koncovkami html. Nakonec sprcha pomohla. Omlouvám se z dotaz, vyřešeno a pro ty kdo by měli podobné problém jako já jestli je to vůbec možné, dejte si teplou sprchu bude to efektivnější

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0