Autor Zpráva
dawe27
Profil
cau, potřeboval bych poradit, dělám script který hráčum připiše body ale mám problém že se body do DB zapíšou jen hráčum kteří jsou první ve formuláří, tady je část kodu

 if($bodovani == "2"){
 
 $team_name1 = $_POST['team_name1'];
 $team_name2 = $_POST['team_name2'];
$data= mysql_query ("select  pl_name from hraci WHERE team_name = '".mysql_real_escape_string($team_name1)."' ");
$data2= mysql_query ("select  pl_name from hraci WHERE team_name = '".mysql_real_escape_string($team_name2)."' ");

 ?> 

 <form action="addkb.php?bodovani=3" method="post"> 
  <?echo $team_name1; ?>
<? while ($data1= MySQL_Fetch_Array($data)):  
{
?>
<input type='text' name='pl1' value='<? echo  $data1["pl_name"];?>'/>
<input type="text" name="Gpl1" /> 
<input type="text" name="Apl1" /> <br/>
<?}endwhile;?>

<?echo $team_name2; ?>

<? while ($data3= MySQL_Fetch_Array($data2)):  
{
?>
<input type='text' name='pl2' value='<? echo  $data3["pl_name"];?>'/>
<input type="text" name="Gpl2" /> 
<input type="text" name="Apl2" />  <br/>
<?}endwhile;?>
<input type="submit" value='zapsat body'/> 
</form>  
 <?
 }

 if($bodovani == "3"){ 

 $Gpl1 = $_POST['Gpl1'];
 $Gpl2 = $_POST['Gpl2'];
 $Apl1 = $_POST['Apl1'];
 $Apl2 = $_POST['Apl2'];
 $pl1 = $_POST['pl1'];
 $pl2 = $_POST['pl2'];
 $data =  mysql_query ("UPDATE hraci SET goly=goly + '".mysql_real_escape_string($Gpl1)."'     WHERE pl_name = '".mysql_real_escape_string($pl1)."' "); 
 $data =  mysql_query ("UPDATE hraci SET asist=asist + '".mysql_real_escape_string($Apl1)."'     WHERE pl_name = '".mysql_real_escape_string($pl1)."' "); 
 
 $data =  mysql_query ("UPDATE hraci SET goly=goly + '".mysql_real_escape_string($Gpl2)."'     WHERE pl_name = '".mysql_real_escape_string($pl2)."' "); 
 $data =  mysql_query ("UPDATE hraci SET asist=asist + '".mysql_real_escape_string($Apl2)."'     WHERE pl_name = '".mysql_real_escape_string($pl2)."' "); 
 
 $data =  mysql_query ("UPDATE hraci SET kb = goly + asist  ");

 }
 
mysql_close($con)  
?>
jenikkozak
Profil
dawe27:
Nejjednodušší to budeš mít, když v HTML přejmenuješ položky formuláře tak, aby byly unikátní.
dawe27
Profil
nevim jak to myslíš v HTML, mám v DB seznám hráču kteří se vypíšou v seznamu a každému napíšu kolik získal bodů a odešlu formulář,
akorat to pošle jen tomu poslednímu vypsánému v seznamu a těm ostatnim nic, hledal jsem na google a našel funkci foreach () ktérá by aspon podle toho co jsem pochopil měla procházet všechny pole formuláře, ale nevím jak ji dostat do tohoto případu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0