Autor Zpráva
Raketak
Profil *
Mám data v mySQL a pro externí používání bych rád data dostal do TXT. Tohle by ani tak problém nebyl.
Důležitou části je ukládání, aby se provedlo 100%, tj. potřebuji script, který by zaručil 100% uložení dat do TXT.

Script bude spouštěn každou hodinu přes CRON.

Nevíte jak toto udělat?
Alphard
Profil
Tak 100 % kdykoliv je dost tvrdý požadavek, může dojít k přetížení, poškození tabulek apod. Ale za normálních okolností by neměl vznikat žádný problém, selectem vyberete data a vypíšete je jako text.
Nebo se bojíte něčeho konkrétního?
Raketak
Profil *
Potřebují mít kontrolu, že daný textový soubor se nahrál v pořádku = byl uložen 100%. Napadá mě možnost porovnávání, tj. vytvoří se soubor a při dalším načtení scriptů se vytvoři druhý (kontrolní soubor) a ten se porovná s tím stávajícím.
Mohl bych stav uložení a kontroly souboru ukládat do mySQL a ukládat i čas uložení apod., aby celý kontrolní stav byl prováděn dobře, tj. pokud nastavím cron po 5-ti minutých a v mySQL u stavu uložení bude error, tak se script bude stále snažit vygenerovat správně soubor a třeba bych tam dal i COUNT - počet neuspěšných error, přičemž při 5 error by se poslal email administrátorovi, že se něco děje.

Myslím, že jsem si odpověděl na mou otázku sám. Jiné, lepší řešení asi nebude.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0