Autor Zpráva
Hopsán
Profil *
Zdravím. Potřebuji pomoci s hlavičkami. Předem bych chtěl upozornit, že jsem googloval i tady ve FAQ jsem odpověď nenašel. Co vše v hlavičce musí být, aby na GMAILU (ani jinde) nepadalo do SPAMU? Samozřejmě vím, že by měl e-mail psát česky. Předem děkuji
Keeehi
Profil
Toto vám opravdu nestačí?
Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » Kódování e-mailu, aneb abychom neposílali otazníky.
Hopsán
Profil *
i tady ve FAQ jsem odpověď nenašel.

--> I když jsem tam dal všechny tyto hlavičky padá do spamu
Taps
Profil
Hopsán:
já používám phpmailer a e-maily mně na gmail chodí bez problémů
Spectator
Profil
Hopsán:
S tím spamem je to složité, já když zkouším emaily, tak mi většinou do schránky přijde tak prvních 10-20 emailů, ale pak to začne lítat do spamu. je potřeba párkrát označit, že to spam není a pak je to už v pořádku. Spíš než o hlavičky jde asi o intenzitu a o server, který to vyhodnocuje po svém.


Taps:
já používám phpmailer a e-maily mně na gmail chodí bez problémů
Taky používám a pravda je, že je to někdy lepší i mailer z Nette je dobré.
Hopsán
Profil *
No samozřejmě, jenže když pošlu e-mail někomu kdo navštěvuje mé stránky, tak mu vysvětlujte že musí vlézt do spamu a dávat, že to není spam. Pokud by byl někdo tak hodný, nemá někdo řešení které na gmail chodí?
PHPMailer: Já se PHP učím formou malých projektů, proto kódy nestahuji, ale snažím se je udělat sám s články o PHP popř. fórem
Keeehi
Profil
Hopsán:
Žádná kouzelná hlavička "Tento email není spam" neexistuje. Myslíte, že by ji spammeři nepoužívali?
Hopsán
Profil *
Schválně se kouknu, jak to má takový PHP Fusion. Od toho to chodí normálně, teď jsem to byl zkusit ..


Tak to vidím na to, že si to holt neudělám sám a použiju PHPMailer

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0