Autor Zpráva
palko
Profil *
Dobrý den, jak mohu udělat aby když někdo navštíví můj web s prohlížečem, který nemá webkit jádro byl presmerovan na nahradni obsah - varovani o pouzivni zastaraleho prolizece.
Předem děkuji za radu.
Alphard
Profil
Můžete zkusit $_SERVER['USER_AGENT'];.
Raději se na to ale vykašlete a jen zobrazte varování pomocí js nebo podmíněných komentářů. Nevím, jaké stránky spravujete, ale jiný prohlížeč si kvůli nim asi nikdo spouštět nebude (nebo dokonce instalovat). Na web se chodí kvůli informacím, ne vzhledu.
A v dnešní době má webkit jen tak třetina uživatelů, nic moc.
Spectator
Profil
palko:
tohle by mohlo pomoci.

http://php.net/manual/fr/function.get-browser.php
palko
Profil *
Alphard: Děkuji za radu. Asi to zkusím ještě nějak jinak vymyslet. Mimochodem současně spravovaný seskupení je run BDT, F CC, *WAR + weby a společná hlavní stránka.
Alphard
Profil
Když vidím odkaz od Spectator, tak jsem si vzpomněl, že správný klíč je $_SERVER['HTTP_USER_AGENT']. Ale doporučení nepoužívat to se nemění.
Jinak já taky všude nereším plnou podporu, když dělám něco jen soukromě, tak netestuji v IE6, nemám ho a jestli ho mají návštěvníci, tak tam bohužel mohou být chyby, mají jít s dobou... ale omezit se jenom na webkit se mi zdá hodně. Udržet web v použitelné podobě pro moderní prohlížeče není zas takový problém.
palko
Profil *
Dobrý den, po zvážení toho že asi nikdo by jsi vážně jiný prohlížeč nespouštěl. Jsem vytvořil zvlášt css style pro IE.
Ale všem a hlavně Alphard děkuji za poskytnuté rady.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0