Autor Zpráva
kubatt
Profil
čaute ano vím už to tu bylo, ale já prostě nevím čím to je bom je vypnuté a žádná mezera není nikde :(
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/milanmichal/inhry.cz/web/modules/setting.php:87) in /home/users/milanmichal/inhry.cz/web/require/function.php on line 633
setting.php
84: <tr><td>Avatar </td><td>
85:  <iframe src='<?php echo _rootdir."modules/imageupload.php?img=".$avatar."&name=avatar"; ?>' scrolling='no' style='border:0px;overflow:hidden;width:100%;height:47px;'></iframe>
86: </td></tr>
87: <tr><td>Podpis </td><td><?php echo editor("editST",$podpis,"podpis",3); ?></td></tr>
88: <tr><td>WhiteIp </td><td><input type="checkbox" name="whtip" value=1 <?php echo check($whtip); ?>> Přihlášení povoleno pouze z registrační IP adresy</td></tr>
function.php
632:      foreach($hodnacitam as $v1) {
633:      setcookie($v1,"",strtotime('-1 hour'));
634:      } 
vážně nikde nic není čím to může být?
Zechy
Profil
Odesíláš znova hlavičku souboru, jenže to už nelze pokud se soubor vytvořil. Musej se někde předtim už vypisovat nějáká data nebo tak.
kubatt
Profil
na localhostu to jde ale na endroře ne :( a pokud tím myslíš že nesmím nic vypisovat v echo tak nvm :-d
mužete mi prosím napsat příklad chyby stím vytvořením souboru? díky
Lamicz
Profil
Endora automaticky vklada reklamni odkazy, neni to tim?
kubatt
Profil
možná že jo i když to sice vkladam nakonec tak to spíše ještě server upraví :( ale já řikal že endora je nani :( ale díky
Michel
Profil
Zkus se podívat na: http://cz.php.net/manual/en/function.ob-start.php
ob_start(); a ob_end_flush();
kubatt
Profil
ne nic
Davex
Profil
kubatt:
A kam jsi ten ob_start() dával? Měl by být před prvním výstupem, tzn. i před tím HTML, nejlépe na začátku prvního spouštěného skriptu.
kubatt
Profil
jo díky moc vyřešilo to problém dal sem to na začátek a nakonec prvního souboru a funguje suprově fak díky moc ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0