« 1 2
Autor Zpráva
Amunak
kozusnik.jan:
Ono mezi vkládáním/skládáním a frameworcích není žádný zásadní rozdíl. Jde jen o přístup k problému. V důsledku to i ten framework nějak skládá. Ale programátorům, kodérům a designérům dá k ruce spoustu nástrojů, které jim to pomůžou udělat rychle, s minimem chyb a se zapojením zbytku týmu. A obvykle vedou programátory k tomu, aby psali čistý, dobře debugovatelný a snadno rozšiřitelný kód.

Pro OP, abych nebyl úplně mimo téma: Pokud ti jde o to popadnout nějaký framework a zkusit s ním v česku najít uplatnění, zvolil bych Nette. Ale ve výsledku není ani tak důležité, jaký umíš framework, když především umíš programovat. Navíc když pochopíš jak frameworky fungují, nebude těžké se v případě potřeby naučit jiný.
kozusnik.jan
Profil *
Děkuji za názor :) No zatím to zkusím se Symfony a uvidím :) snad mi to bude vyhovovat :)
Maradt
Profil *
Nedávno jsem se zamýšlel nad trendy v programování. V dnešní době je jedna z oblíbených cest jak tvořit webové stránky použití frameworků, přestože to určitě není jediná cesta stojí za zvážení, má to své výhody i nevýhody. Protože by se mi sem celá úvaha nevešla, můžete si ji přečíst na http://maradt.wordpress.com/2013/12/03/21/. Berte to jen jako námět k zamyšlení, ale pokud hledáte něco co vám bude k užitku, tak to snad ani nečtěte :-).
aDAm
Maradt:
hmm...proč tedy používáte phpko? proč si nevytvoříte vlastní skriptovací jazyk, aby vás nikdo nenutil používat nějaké funkce které tam dala skupina lidí co je považovala za nejlepší. Váš pohled je krásně filozofický, ale to je tak jediné, z pohledu zaměstnání v ČR (pokud se chce člověk přidat k již fungující firmě) se holt bude muset podřídit již existujícímu či vznikajícímu týmu.
Jan Tvrdík
Maradt:
Web phpguru.cz nepíše Jakub Vrána, ale Jan Tichý.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: