Autor Zpráva
Han
Profil
Zdravím, potreboval by som nakopnúť, ako spraviť skript, ktorý by navštevoval určitú stránku dokým človek nezavrie stránku s týmto mojím skriptom. Ide mi o to, aby stránku navštívil, zavrel, a navštívil znova stále dokola. Ďakujem za všetky rady :) Hľadal som to, no neviem aké keywords hľadať.
Sir Tom
Profil
Han:
Také zdravím
přes nekonečný cyklus, kde v tom cyklu se bude příkaz na otevření nové stránky. Přes PHP mě nic nenapadá, ale u JS by šlo window.open("http:\\www.aaa.com");.

Nabízí se otázka: K čemu to má sloužit - různé automaty, které navštěvují stránky, kde se počítají návštěvy (např. kvůli soutěži) jsou často zakázané a docela dobře odhalitelné.
Han
Profil
Ten cyklus, som schopný vytvoriť, no neviem ako riešiť to otváranie, kedže cez header mi to presmeruje a include nefunguje. Ale už som to vyriešil :) Aj keď primitívne, ale vyriešil. Navštívim stránku aj cez iframe, a tak som nastavil refresh stránky so skriptom na pár sekúnd pričom, pod týmto sa mi ešte vypisuje daný iframe. Dosť neuvážené založenie témy, ospravedlňujem sa, no vtedy ma nič nenapadalo ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0