Autor Zpráva
monkeys
Profil *
ahoj

mam cyklus for a v nom cez pole ulozene nazvy statov. Problem je ze ked odoslem formular ulozi mi len prve pismeno.
$krajina = array( "Definujte štát", "Česká republika","Slovenská republika","Rakúsko","Maďarsko","Ukrajina","Poľsko","Nemecko","Rusko","Taliansko","Veľká británia","Francúzsko","Holandsko","Španielsko","Dánsko");
$i=0;
sort($krajina);

echo "<select class=\"stat\" name=\"krajina\">"; 
for ($i; $i<=14; $i++){echo "<option value=\"$krajina[$i]\">$krajina[$i]</option>\n";
}echo "</select>"; 

v com je chyba
Dik
M.
kajaman
Profil
mě to funguje:

echo "<select class='stat' name='krajina'>"; 

for ($i; $i<=14; $i++){
   echo "<option value='" . $krajina[$i] . "'>$krajina[$i]</option>";
}
echo "</select>"; 
monkeys
Profil *
kajaman:

Tak napriklad mam formular a ked sa v nom niekto pomyli tak ho samozrejme neodosle ale ten <select> sa nacita znovu no a vysledok je
napriklad pri vybere Nemecko tak pri refreshi to vypise.

<option value="N">N</option>
<option value="e">e</option>
<option value="m">m</option>
<option value="e">e</option>
<option value="c">c</option>
<option value="k">k</option>
<option value="o">o</option>

M.
nightfish_
Profil *
monkeys:
ten <select> sa nacita znovu no a vysledok je
napriklad pri vybere Nemecko tak pri refreshi to vypise

jestli ono to nebude tím, že používáš pro pole se zeměmi název $krajina a pro název proměnné ve formuláři taktéž "krajina"
monkeys
Profil *
nightfish:

velke vdaka mal si pravdu :)


Este sa chcem opytat ako resetnut formular do defaultného nadstavenia (teda cisty) ked naprikald po nezdarenom odoslani formularu mam v poli value "<?php if (isset($_POST['telefon'])) echo $_POST['telefon'] ?>" neaku hodnotu inputu.

Vdaka
M.
abc
Profil
monkeys:
Můžete udělat buď Vy třeba přes refresh nebo uživateli dát někam do formuláře tlačítko <input type="reset"/>
monkeys
Profil *
abc:
Vdaka vyriesil som to ...

Este sa chcem opytat ako z databaze vytiahnut najnovsie zaregistrovanych uzivatelov za poslednych 24 hodin ?

moj dotaz je tento pouzivany na ine ale ako ho upravit aby to splnalo spominanu funkciu?

$sql = mysql_query("SELECT titul, meno, priezvisko, spolocnost, mesto, krajina, telefon, datum_registracie FROM uzivatelia ORDER BY datum_registracie DESC");

vdaka
M.
puzzle
Profil
monkeys:
"Veľká británia","

To je chyba a nebo u vás se to píše s malým písmenem?
abc
Profil
monkeys:
http://dev.mysql.com/doc/refman/4.1/en/date-and-time-functions.html - první ukázka
monkeys
Profil *
abc:

vyriesil som to takto a funguje uvidim ci je to spravne:

$sql = mysql_query("SELECT titul, meno, priezvisko, spolocnost, mesto, krajina, telefon, datum_registracie FROM uzivatelia WHERE DAYNAME(datum_prijatia) ORDER BY datum_prijatia DESC");



samozrejme som pridal novu kolonku datum_prijatia do DB

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0