Autor Zpráva
gewi
Profil *
Potřeboval bych poradit, kde je problém. Na serveru se přepisuje každých 10s soubor, když použiju pro soubor funkci filemtime, tak mi vrací čas cca o 2 min a 10s větší než aktuální. Tento čas sedí i s časem který zobrazuje u souboru Total Commander, když se připojím na FTP. Přitom správný čas je o víc jak 2 min. menší. Jak je to možné. Přitom poskytovatel webhostingu tvrdí, že na serveru jim beží správný čas a podle funkce Date je to pravda. Nesprávný upload obrázku mi tu ukazuje i na jiném FTP.

$last_modified = filemtime("obrazek.jpg");
date(" Y H:i:s", $last_modified)
//vraci cas vetsi nez aktuální

Díky za rady.
Enko
Profil *
Četl jsi dokumentaci? Jestli ano, tak si jí přečti znovu a pořádně, hlavně to co je v "note".
gewi
Profil *
Poznámky "Note: Note that time resolution may differ from one file system to another."
jsem si všiml, takže není žádná možnost jak získat správný čas, kdy byl soubor nahrán?


Poznámky "Note: Note that time resolution may differ from one file system to another."
jsem si všiml, takže není žádná možnost jak získat správný čas, kdy byl soubor nahrán?
Davex
Profil
A co ta druhá poznámka, ta by nepomohla? Zavolat před filemtime() ještě clearstatcache().
gewi
Profil *
To nepomohlo a ani jsem to nečekal. Použití funkce clearstatcache() bych věřil, že pomůže pokud by byl čas souboru menší než pravý ale on je větší než aktuální. Takže tam bude problém asi jinde, ale nechápu to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0