Autor Zpráva
Marcus Flintus
Profil
Zdravím,

mám na svém webu fb like button u každého článku, který způsobují like URL daného článku. Potřeboval bych však v PHP zjistit, jaký je to pro nějaký konkrétní článek (resp. nějakou konkrétní URL) ten počet. Dá se to nějak jednoduše udělat?

Díky,
MF
BuGeR
Profil
Zkus se podívat na PHP SDK od facebooku. Můžeš třeba procházet zeď od každého uživatele, a zjišťovat, jestli má v sekci "To se mi líbí" tvou stránku.
(samozřejmě musí ale povolit tvou aplikaci, abys mohl získat přístup k jeho informacím)
Marcus Flintus
Profil
Já bych se právě rád vyžádání přístupu k uživatelovým informacím vyhnul, uživatele to někdy odradí. Hledal bych nějakou "lehčí" metodu...
BuGeR
Profil
Nóó.. ono to bude možná asi jedinná metoda.
Ještě mě něco napadlo.. Pokud ten "like plugin" vkládaš na stránku pomocí frame, (ne přes FBML) tak bys možná, mohl z té adresy, na kterou frame odkazuje, vycucnout takové to "Toto se líbí X uživatelům", kde X je číslo, které si už nějak z toho textu vytáhneš. Ale není to moc šikovné řešení. Ale nezkoušel jsem to, netuším, jak fungujou frámy od FB, je možné, že se to od tama zase tahá z nějakých ajax požadavků a tak. Zkus to, a uvidíš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0