Autor Zpráva
noris
Profil
Ahoj potřebuji zapsat z webu nějaký text, který mám uložen na serveru gamehostingu.
Jenže přístup k souborům na gamehosting je zaheslován, a tak se tedy ptám, jak by měl vypadat zápis kde vyplním nick a heslo.
Předem děkuji za odpověď

Moderátor Davex: Odtučněno. Příště to prosím nedělej.
Hando
Profil
Ahoj.
Ať se snažím sebevíc, pořádně nechápu, co nám chceš sdělit.

noris:
potřebuji zapsat z webu nějaký text, který mám uložen na serveru gamehostingu.
- co chceš vlastně udělat a co ti v tom brání? Víc to rozepiš, prosím. Zapsat kam?

noris:
jak by měl vypadat zápis kde vyplním nick a heslo
Pokud je přístup zaheslován, tak prostě potřebuješ přístupové údaje. Pokud tam máš soubor uložený, tak bys je snad měl mít, ne? Pokud je přístup chráněn heslem, tak je věcí serveru, resp. scriptu, aby tě vyzval k zadání.
noris
Profil
Hando:
Přístupové údaje mám. Když pomocí phpka se chci dostat k dotyčnému textovému souboru abych do něj zapsal text z webu, tak odkážu na dotyčný soubor, jenže se php k němu nedostane neboť nemá přihlašovací údaje. A právě na to se ptám, jak nastavit aby php mohlo k souborům, ke kterým se já dostanu jen po přihlášení. Je to již srozumitelnější?
Hando
Profil
Teď už chápu. :)
A ten script, co bude zapisovat do toho texťáku (nejde to řešit lépe databází?) je umístěn kde? Na tom samém serveru jako ten .txt? Pokud ano, tak žádné údaje nepotřebuje. Jen to chce správně nastavená oprávnění.
Pokud to má být nějaký externí přístup k souboru, tak si nejsem jist, že to lze nějak jednoduše.
noris
Profil
Hando:
Právě že je to externí přístup. A dotyčný .txt soubor potřebuje server na místě kde je teď...A přes mysql ještě se to pokusím nějak pořešit ale spíš to přes mysql nepude :(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0