Autor Zpráva
Kolodej
Profil *
Ahoj, nedaří se mi nijak uložit do pole více hodnot pro jeden klíč :-( Zkoučím to takto ale píše to, že: Parse error: syntax error, unexpected ',' in...
Zkoušel jsem to dát i do závorek ale nepomohlo to. Nevíte prosím co je blbě? Potřebuji pak načíst obě hodnoty z každého řádku. Díky

$_SESSION['potreby'][] = "http://www.domain.ltd/notes/", "notes";
$_SESSION['potreby'][] = "http://www.domain.ltd/pero/", "pero";
$_SESSION['potreby'][] = "http://www.domain.ltd/kruzitko/", "kruzitko";
Again
Profil *
Zkus si přečíst něco o vícerozměrných polích, vyzkoušet si základní syntaxi a pak implementovat pro tvou potřebu ...
Kolodej
Profil *
Nějaká rada místo ubohého spamování by nebyla?
panther
Profil
Kolodej:
radu jsi dostal dobrou - studium polí pro tebe bude to pravé.
Kolodej
Profil *
Ó pardón! Já myslel, že jsem položil můj problém s řešením na fórum pro všechny, nevěděl jsem ovšem, že je tohle fórum pouze pro ostřílené a těžce znalé borce kteří si sem chodí jen pokecat. Ještě jednou se všem hluboce omlouvám! No na druhou stranu vím kam aspoň už nepáchnu, ještě bych mohl dostat přes držku, že sem vložím nějaký dotaz který zdejší "rádci" věděli už patrně na porodním stole.
Keeehi
Profil
Kolodej:
Když to někdo vyřeší za tebe, bude to naprosto zbytečné. Příště to zase nebudeš vědět. Again ti dal naprosto relevantní odpověď. Pokud to to v češtině nepřijde dost nóbl, tady máš odkaz na originální manuál PHP.

Jestli sem chodit nechceš, nemusíš. Nikdo tě nenutí. Pokud tady ale budeš takto vyřvávat, klidně se ti může jednoho dne stát, že už tu nebudeš vítaný.
Mastodont
Profil
Kolodej:
Kdyby ses obtěžoval si ten odkaz, potažmo tak prvních 10 dílů toho seriálu přečíst, došlo by ti, že takto to skutečně nejde, protože nelze přiřadit víc hodnot oddělených čárkou. Můžeš ovšem použít funkci Array a vložit pole.

Ale za "ubohé spamování" si žádný konkrétní kód nezasloužíš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0