Autor Zpráva
cert
Profil
Delam formular pro vytvoreni hesla,jmena a database do PhpMyAdmin ale je tam podivna funkce Password ktera nikde neni popsana ,kde ji hledat , je mi jasne ze to bude v nakem souboru PHP ale tech je jak mraky v kterem to hledat ??
jde o tuto tabulku
if (Mysql_connect("","","")) {
Mysql_select_db("mysql");
Mysql_query(insert into user values('%','$Jmeno','$heslo','.......);
}
else { echo "blabla neco";}
v techto souborech nic neni config.inc.php prosel jsem i soubor user_password.php
Zkousel jsem i MD5 sha1 a dalsi jako treba base64 ani jedna nebyla shodna s tim co vytvari PhpMyAdmin
co stim poradi nekdo ??
mambo
Profil *
proc nepouzit phpmyadmin? je k tomu nejaky dobry duvod?
cert
Profil
Nejde mi o to zda pouzivat PhpMyAdmin nebo ne jde mi oto jako je vsude na netu kdyz clovek se prihlasi nebo zaregistruje na webhosting tak si muze i vytvorit MYSQL databasi a od toho je tam formular pro vytvoreni teto database a hesla tezko ho admin pusti aby mu hrabal v databasi a delal si tam heslo nebo nak se tam rochnil a taky tezko admin se bude zabyvat celi den prepisovanim hesel v databasi aby to fungovalo o toto mi jde kde to najdu ?? jde o tabulku "User" v databasi "mysql".
Dalsi uz je brnkacka ale toto mne zarazilo kde ten script najdu aby fungoval obracene nechci prihlasovaci formular ale registracni formular !!!
Kajman
Profil *
Tady je o funkci password, která "není nikde popsaná".

http://dev.mysql.com/doc/refman/4.1/en/password-hashing.html
cert
Profil
Jo ja se blbe domnival ze je to jen funkce PHP a ono je to funkce Mysql hihihihi diky moc .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0