Autor Zpráva
cojavim
Profil *
Chtěl bych se zeptat, dnes (17. únor 2012) jsem v PHP něco zkoušel na stránce s php a mysql. Některé funkce jako mysql_set_charset nefungovaly, tak jsem ze zvědavosti zkusil phpinfo(), a dostal jsem PHP Version 4.3.4 ! Je to jenom nějaký blbý server, nebo celý webzdarma má 4.3 ?

PS: Neznáte nějákou náhradu zdarma za webzdarma ?
Moderátor Chamurappi: Před otazníkem se nedělá mezera.
Louka
Profil
Konfiguraci PHP na Webzdarma neznám, ale alternativou je kupříkladu služba Internet Centrum (ic.cz), která mě (před pár lety) přišla lepší.
johnl
Profil
cojavim:
Nebo endora.cz..

Mě osobně se zdá, že ic.cz je poslední dobou často nedostupné. Když vlezu na nějakou stránku na ic.cz, často se mi stane že třeba po třetím kliknutí na mě vyskočí Internal Server Error..
Joker
Profil
cojavim:
Je to jenom nějaký blbý server, nebo celý webzdarma má 4.3 ?
Asi celý: http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#2

Co si vzpomínám, na WZ se o přechodu na PHP 5 mluví už dlouhé roky a skutek utek.
Thalia
Profil
Celý ne. Na severu s většinou účtů je php 5.2.13 - jedná se o domény euweb.cz, kvalitne.cz, mysteria.cz, webz.cz, webzdarma.cz, wz.cz, xf.cz. Takže jestli má cojavim jinou doménu, tak má php4. Tj. řešením může být registrovat si vhodnou doménu.

Joker:
Asi celý: http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#2
Dík za upozornění, další bod na seznam úprav podpory.
Ugo
Profil
staré domény mají neaktualizované PHP, záleží na stáří domény, stará wz.cz - php 4, nová wz.cz - php 5, je v tom trochu bordel, jedině asi doménu zrušit a založit znovu :)
Thalia
Profil
Ani ne tak na stáří, jako spíš na počátečním písmenu a stáří. Koukám, že několik písmen na doméně wz.cz je rozmístěno ještě stále na dvou jiných serverech, ostatní mnou jmenované domény jsou kompletně na serveru s php5. Každopádně nová registrace subdomény na wz.cz bude určitě na serveru s php5.
cojavim
Profil *
OK moc díky. Asi přejdu na Endoru. Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0