Autor Zpráva
Wicked
Profil
Zdravím,

mám na Vás jednu prosbu. Na webu je používaný ckeditor, problém však nastává, když v něm přidám text, zobrazazí se na strance i s html znaky (viz. link na web)

Nevíte prosím, kde a jak se toho zbavím? Je to vlastní CMS, žádny drupal nic takového.

Děkuji
Enko
Profil *
Nestudoval jsem to přesně, ale pokud se ti html znaky nepřeloží, tak to bude nejspíš tím, že jsou nahrazovány entitami pomocí funkce htmlspecialchars();
Wicked
Profil
No já v administraci píšu jenom čistý text a po uložení se mi práve zobrazí tyto znaky ... v jakým souboru bych to mohl tedy upravit aby se to nezobrazovalo?

Děkuji
Leonardo V Chanzi
Profil
Pošli sem ten kód, kde spracovávaš text z ckeditoru.... Teda ho ukladáš do DB.
Wicked
Profil
Omlouvám se, ale takto nasazený ckeditor mám poprvé a dělal mi to známy, který je bohužel na dovolené. Jaký soubor (script) chcete?

Děkuji
Leonardo V Chanzi
Profil
Ten, kde je vsadený ten CKeditor... Teda ten, kde máš ten editor (.php).
AoJ.HgTS
Profil
ckeditor je wysiwyg editor, tj. na jeho výstupu je html kód, ne plain text, který očividně potřebujete. Šlo by to teoreticky obejít. V tom editoru je určitě nějaké tlačítko na zobrazení zdrojového html kódu, po jeho stisknutí by se mělo otevřít okno, ve kterém můžete napsat text, který nebude obalený v <p> a i tak by se měl uložit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0