Autor Zpráva
Louka
Profil
Ahoj,

používám cURL pro čtení informací ze serveru přes https:// s přihlašováním.

U jedné stránky mi ovšem server vrátí jiný výsledek, než který vidím normálně v prohlížeči - posílám v adrese parametr na rozšířený výpis určité informace, ale server tento parametr při použití cURL ignoruje (resp. chová se tak).

Posílám user agent shodný se svým prohlížečem (Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/535.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/17.0.963.56 Safari/535.11) a doufal jsem, že tím server "oklamu" (pokud řeší kdo se na stránku dívá a někomu by případně nechtěl informaci dát).

Nicméně jsem ho neoklamal a on tvrdošíjně trvá na tom, že mi požadovaný výsledek prostě nevrátí.
Máte někdo tušení, jak to lze případně řešit?
Keeehi
Profil
Louka:
Co cookies? Nechce ještě náhodou je?
Louka
Profil
Posílám CURLOPT_HTTPAUTH, CURLAUTH_BASIC při každém dotazu (funguje to spolehlivě, až na tento jeden případ).

Když jsem si v Chromu hrál na ten cURL, tak jsem promazal cookies, zavolal si přímo tu adresu se všemi parametry, vyskočila autentifikace, přihlásil jsem se a - voilà - dostal jsem, co jsem požadoval.

Proto jsem myslel, že cookies to nebude. Ale pro jistotu zkusím, díky za tip :).


Neuvěřitelné - cookies to nebyly, ale server pravděpodobně zaráželo vloudivší se nastavení curl_setopt($ch, CUROPT_HEADER, FALSE);...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0