Autor Zpráva
Vlastik
Profil *
Zdravím, jak bych mohl použít header, pořád mi to píše :Warning: Cannot modify header information - headers already sent by....
Přitom chyba odkazuje na soubor php a na řádek na kterém je tohle, navíc funkce obsah_class(); žádný header neobsahuje, jen return.

<div id="obsah" class="<?php echo obsah_class(); ?>">

Díky za pomoc
Str4wberry
Profil
A když funkci header použiješ před tímto řádkem?
Vlastik
Profil *
To nejde, ale pokud ho zakomentuji, posune chybu na další funkci :-(
Sir Tom
Profil
Vlastik:
Také zdravím, dodej kód (celý, ne jenom řádek).
Vlastik
Profil *
G tom případě mu vadí to echo, ne ta funkce, ale co dělat? Přece musím nějak vypsat obsah proměnných a pokud uplně dole parsuji výsledny html kod, s headerem při chybě, tak co mám dělat? :-(
Keeehi
Profil
Vlastik:
Buď to celé přepsat, aby funkce header byla před jakýmkoli výstupem, nebo použít ob_start() a ob_end_flush()
Vlastik
Profil *
Jak můžu něco přepsat, když kontroluji ten výsledek, jak můžu zkontrolovat něco co neexistuje?? Nečtete co píšu? ;)
Str4wberry
Profil
A čteš co píšeme my?

Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » headers already sent…

Pokud máš před voláním funkce header nějaký výstup, což:
<div id="obsah" class="<?php echo obsah_class(); ?>">
… je, tak máš problém.

Řešením je tedy buď dát funkci header před to, nebo zajistit, aby se výstup posílal až po jejím použití. Třeba uložením výstupu do proměnné a vypsání později nebo použitím již zmíněného ob_start a ob_end_flush.
Vlastik
Profil *
Díky za pomoc, končím toto vlákno, já o koze, vy o voze, možná se špatně vyjadřuji, nevím, ale to je jedno. Hezký den
jenikkozak
Profil
Jako nezávislý pozorovatel musím konstatovat, že se v tomto tématu baví všichni o koze. :) Zkus si to pročíst s odstupem času.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0