Autor Zpráva
Neutrox
Profil *
Ahoj, snažím se přepsat jeden skript do OOP, se kterým začínám a nedokáži si vysvětlit, proč se nemohu připojit ke schránce pomocí imap. Pokud nepoužívám objekty, tedy při připojování použiji místo $this->něco pouze $něco, tak mi to funguje. Kde by mohla být chyba?
<?
class MailCon {
  private $mail_box_url;
  private $email;
  private $heslo;
  
  public function __construct($mail_box_url, $email, $heslo) {
    $this->mail_box_url = $mail_box_url;
    $this->email = $email;
    $this->heslo = $heslo;
  }
  
  public function pripojSe() {
    $imap = IMAP_open("{".$this->mail_box_url."}", $this->email, $this->heslo);
  //Zde pokračuje další kód 
    }
}
  
$MailCon = new MailCon("adresa_pop3", "email", "heslo");
$MailCon->pripojSe();
?>
Majkl578
Profil
V uvedeném kusu kódu chybu nevidím. Nejspíš bude v části, kterou jsi utajil.
Neutrox
Profil *
Pokud to spustím bez té "utajené části", tak je výsledek stejný. imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {pop3.savana.cz} in line 14 Při použití stejných přihlašovacích údajů se připojím níže umístěním způsobem normálně.

$mail_box_url = "adresa_pop3";
$email = "email";
$heslo = "heslo";

$imap = IMAP_open("{".$mail_box_url."}", $email, $heslo);
Davex
Profil
Jsou po připojení vypsány nějaké chyby?

echo implode("<br>\n", imap_errors());
Neutrox
Profil *
Jsou
Retrying CRAM-MD5 authentication after AUTHENTICATE Unknown user or incorrect password
Retrying CRAM-MD5 authentication after AUTHENTICATE Unknown user or incorrect password
Retrying PLAIN authentication after AUTHENTICATE Unknown user or incorrect password
Retrying PLAIN authentication after AUTHENTICATE Unknown user or incorrect password
Can not authenticate to IMAP server: AUTHENTICATE Unknown user or incorrect password
Neutrox
Profil *
Tak jsem si s tím ještě docela dlouhou dobu hrál, už jsem skoro chtěl celý objektový model zahodit, ale jak to tak bývá, chyba je mezi klávesnicí a židlí. Při kopírování přihlašovacích údajů ze staré verze do objektové jsem nezkopíroval úplně celý řetezec... Moc dík za snahu, snad to byl poslední zádrhel. Tímto považuji vlákno za uzavřené.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0