Autor Zpráva
abc
Profil
Zdravím,

jeden známý mne požádal, abych mu vytvořil webové rezervační rozhraní pro menší sportoviště. Součástí systému bude rgistrace, jednoduchá administrace cen, možnost jako admin změnit rezervaci a já bych měl na Vás 2 dotazy:
1) Kolik byste si za to tak účtovali? Alespoň orientačně
2) Jak vyřešit opakování = někteří klenti mají zarezervovanou vždy stejnou hodinu ve stejný den v týdnu. Zatím mě napadlo několik variant, ale prozatím každá z nich mi přidělává vrásky na čele, pokud bude chtít uživatel jednu z těchto rezervací zrušit, ale další týden už třeba zase může

Děkuji všem za nápady
Domek
Profil
To záleží na tom, jak dlouho to buděš dělat atd. ale když je to známý, tak asi ne moc drahý...?
Za kompletní projekt i designem, programováním atd. bych si řek třeba 8 tisíc.

Řešení druhého problému mě nenapadá. :((
jenikkozak
Profil
Domek:
Nevíš, jak bys problém vyřešil, ale víš, kolik by sis za to vzal? To je zajímavé. :)

abc:
1) Kolik byste si za to tak účtovali? Alespoň orientačně
Na cenovou kalkulaci jsi uvedl příliš málo údajů.

Jak vyřešit opakování = někteří klenti mají zarezervovanou vždy stejnou hodinu ve stejný den v týdnu.
Znamená to, že při zadávání registrace chtějí dát např. středu od tří do šesti na tři následující týdny? Do formuláře přidáš možnost vybrat počet týdnů pro opakování (pomocí JS třeba vypsat konkrétní data) a do databáze si uložíš jednotlivá data zvlášť. Pokud jde třeba registrace jen na týden dopředu, přidáš do formuláře zaškrtávátko na automatické obnovení, do databáze si dáš nějakou hodnotu, podle které poznáš, že se to má po týdnu automaticky posunout. (Buď změnou data u toho stávajícího záznamu, pokud se historie maže; jestli zůstává, tak ten záznam zkrátka zduplikuj.)
abc
Profil
jenikkozak:
Jo, to by asi šlo. Jaké údaje ti chybí pro výpočet ti chybí? :-)
panther
Profil
abc:
Jaké údaje ti chybí pro výpočet ti chybí?
jak dlouho ti to bude trvat a na kolik peněz si ceníš hodiny svého času. Pokud tato dvě čísla neumíš vynásobit, vem si na pomoc kalkulačku.
abc
Profil
panther:
Díky za odpověď, počítat umím ;)
Nicméně jsem se ptal, kolik byste si účtovali vy, nikoliv kolik si mám účtovat já.. Alespoň orientačně...
panther
Profil
abc:
a k čemu ti bude informace, že profesionál, který má neporovnatelně více znalostí a zkušeností než ty, si za toto naúčtuje vyšší desetitisíce? Nebo že amatér, který má programování čistě jako koníčka (a výsledek dle toho bude vypadat a fungovat) to udělá klidně zadarmo? Nebo za pár sto/tisícikorun?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0